ورزش

بلاتکلیفی هشت زمین واگذار شده برای ورزش در روستاهای کهک

فرماندار کهک مطرح کرد:

فرماندار شهرستان کهک گفت: در هشت روستای بخش های فردو و مرکزی این شهرستان زمین برای ایجاد اماکن ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان استان قم واگذار شده ولی تاکنون هیچ اقدامی برای آن ها انجام نشده است و بلاتکلیف هستند.

به گزارش ندای قم ،علیرضا گلچین پور در گفت و گویی اظهار داشت: بتازگی جلسه ای با مدیران اداره کل ورزش و جوانان قم و با حضور کل دهیاران شهرستان کهک برگزار شد تا تعداد زمین هایی که برای احداث مکان ورزشی در شهرستان کهک در نظر گرفته شده است احصا شود و در نهایت مشخص شد هشت زمین ورزشی بلاتکلیف هستند.

وی افزود: برای احداث سالن ورزشی و چمن مصنوعی در شهرستان کهک اکنون زمین در تملک اداره کل ورزش و جوانان استان قم است اما زمین هایی که به این اداره کل واگذار شده است هنوز به مکان ورزشی تبدیل نشده است.

وی بیان کرد: به عنوان نمونه در روستای سیرو ۱۵ هزار مترمربع زمین برای ایجاد مکان ورزشی اختصاص یافته است هم چنین در کرمجگان و فردو نیز زمین هایی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان قم است.

گلچین پور ادامه داد: اکثر تقاضای مردم روستاهای شهرستان کهک برای ایجاد سالن ورزشی است و از اداره کل ورزش و جوانان قم خواسته ایم برای دور دوم سفر رئیس جمهور به قم عنایت ویژه ای در موضوع احداث اماکن ورزشی در روستاهای کهک داشته باشد.

وی افزود: هم چنین از دهیاران نیز خواسته ایم که اگر خیری وجود دارد کار احداث سالن ورزشی را شروع کنیم.

فرماندار شهرستان کهک بیان کرد: ۲ زمین چمن مصنوعی طی ۲ ماه گذشته در شهر کهک و منطقه ونارچ ایجاد شده و تحویل دهیاری ها شده است.

وی گفت: اکنون در روستای کرمجگان یک سالن نیمه کاره ورزشی داریم که با اعتبارات دهیاری ساخته شده ولی به عنوان طرح نیمه تمام ورزشی بلاتکلیف است.

شهرستان کهک در جنوب استان قم قرار دارد و فاصله آن تا شهر قم حدود ۳۰ کیلومتر است؛ این شهرستان از ۲ بخش مرکزی و فردو تشکیل شده ‌است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/y429

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا