ورزش

اعزام تیم کشتی فرنگی قم به مرحله نیمه نهایی لیگ کشور

رییس هیات کشتی استان قم:

رییس هیات کشتی استان قم گفت: تیم کشتی فرنگی نوجوانان قم به مرحله نهایی مسابقات لیگ کشوری اعزام شد و با سه تیم دیگر کشور رقابت خواهد کرد.

به گزارش ندای قم ،هادی علیایی در گفت و گویی اظهار داشت: مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی نوجوانان کشور در حالی از فردا چهارم آبان ماه شروع خواهد شد که تیم کشتی فرنگی هیات استان قم در شهر آبادان با تیم‌های توابع تهران و دو نماینده استان خوزستان دیدار می‌کند.

وی بیان کرد: در وزن ۴۵کیلوگرم حسین قادری، در ۴۸ کیلوگرم کامین امیری، در ۵۱ کیلوگرم امیرمحمدعابری، در ۵۵ کیلوگرم محمد جواد ابوطالبی و در وزن ۶۰ کیلوگرم متین ابدالی و ابوالفضل صفری برای نماینده قم روی تشک خواهند رفت.

وی ادامه داد: در وزن ۶۵کیلوگرم امیر مهدی سعیدی نوا،  در وزن ۷۱ کیلوگرم ابوالفضل رسولی، در وزن ۸۰ کیلوگرم علی میکائیلی، در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرابوالفضل لطفی و یاسین آقایی و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیرحسین شریف پور برای تیم قم کشتی می‌گیرند.

علیایی افزود:‌ سرمربی این تیم مهدی علیزاده‌ پورنیا است و مهدی مرادحاصلی به عنوان مربی و  محمدعلی حیدری به عنوان مربی و داور در رقابت های لیگ کشتی فرنگی کشور حضور خواهند داشت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/vr4u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا