ورزش

اختصاص100 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های ورزش قم

استاندار قم خبرداد:

استاندار قم گفت: در قالب سفر دی‌ماه سال گذشته رییس جمهوری به قم ۱۰۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی این استان اختصاص‌ یافته است.

به گزارش ندای قم به نقل از ایرنا، سید محمدتقی شاهچراغی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از مدال‌آوران برون‌مرزی قم، بیان کرد: برای تکمیل سالن ورزشی ۴ هزار و ۵۰۰ نفری پردیسان ۶۰ میلیارد تومان و مناسب‌سازی ورزشگاه تختی برای استفاده بانوان ۲۰ میلیارد تومان از محل سفر رییس جمهور اختصاص‌یافته است.

وی اضافه کرد: همچنین برای تجهیز خانه‌های ورزشی استان ۸ میلیارد و توسعه زمین چمن‌های مصنوعی نیز ۵ میلیارد تومان از این محل تخصیص‌یافته است.

وی یادآور شد: مجموعه مدیریت استان برای ارتقا و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی نهایت تلاش و حمایت خود را به کار خواهد بست.

شاهچراغی اهمیت به ورزش و حفظ تندرستی را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: کسب قهرمانی در رویدادهای ملی و بین‌المللی سبب تزریق حس نشاط و شادی در جامعه می‌شود.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته به‌رغم اقدامات انجام‌شده اما فضای مطلوبی در ورزش استان حاکم نبود و امید می‌رود در دوره جدید نسبت به ساماندهی اوضاع و به‌روزرسانی خدمات اتفاقات خوبی رقم بخورد.

استاندار قم در ادامه یادآور شد: مجموعه مدیریت استان نسبت به حمایت از تیم‌های لیگ برتری فردوس قم در فوتسال و تیم بسکتبال شیمیدر نگاه مثبتی دارد.

از نسترن فراهانی و زهرا فتوتی از ملی پوشان مدال آور تیم هندبال کشور به همراه شاهین میکاییلی، امیرمهدی سعیدی نوا، علیرضا نجاتی و روح‌الله نعمتیان و امیرعبدی  کشتی گیران مدال‌آور قمی با اهدای لوحی تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است از ابتدای سالجاری ورزشکاران قمی در رشته ورزشی هندبال ۲ مدال و کشتی نیز ۸ مدال برون مرزی به ارمغان آورده اند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/cmwh

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا