ویژه

اقدامات اثربخش مدیریت شهری درحوزه متکدیان و کودکان کار

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم  مطرح کرد:

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: متولی اصلی در جمع‌آوری متکدیان و کودکان کار بهزیستی است و شهرداری قم در این امر مشارکت دارد و اقدامات گذشته مدیریت شهری در این خصوص اثربخشی لازم را داشته است.

به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم ، مهدی اصفهانیان مقدم در جلسه شورای راهبری خدمات شهری شهرداری قم طی سخنانی اظهار داشت: زمان و نوع دریافت پاسخ در رابطه با مکاتبات سازمان‌های تابعه برای شهرداری مرکز دارای اهمیت ویژه‌ای بوده و این پاسخ‌ها باید در سریع‌ترین زمان و با دقت ارائه شود.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم یادآور شد: مسائل مالی یکی از مباحث مهم در پیشبرد اهداف سازمان‌های تابعه بوده که لازمه آن پیگیری مستمر چالش‌ها و انتقال مشکلات است.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به آموزش در ارتقای شاخص‌های عملکرد سازمان‌های تابعه شهرداری گفت: شاخص‌های عملکرد و ارزیابی باید بر اساس پایه‌های علمی باشد تا بر اساس آن ضمن کاهش آسیب‌های اجتماعی، رضایتمندی شهروندان نیز از پیشبرد پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری بیشتر شود.

اصفهانیان مقدم خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام‌شده طی سال‌های گذشته شاهد کاهش دست‌فروش‌ها و موارد سد معبر در سطح شهر هستیم ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب مقداری فاصله وجود دارد.

وی اضافه کرد: متولی اصلی در جمع‌آوری متکدیان و کودکان کار بهزیستی است و شهرداری قم در این امر مشارکت دارد و معتقد هستیم اقدامات گذشته مدیریت شهری در این خصوص اثربخشی لازم را داشته است.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد، دو مساله مهم و محوری بوده که لازم است مدیران شهری نسبت به آن اشراف و اطلاع دقیقی داشته باشند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/pl8z

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا