سلامت

درمان ۳۹۵ بیمار نیازمند در اردوی جهادی دهه اول محرم

مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران  خبرداد:

مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران گفت: اولین اردوی جهادی مشترک درمانی برای رسیدگی به بیماران بی بضاعت منطقه جمکران، شهرقائم و دیگر نقاط حاشیه ای شهر در ایام دهه اول محرم برگزار شد.

به گزارش ندای قم ،دکتر علی بیگدلی با اشاره به اینکه اولین اردوی جهادی مشترک درمانی برای رسیدگی به بیماران بی بضاعت منطقه جمکران، شهرقائم، امین آباد و دیگر نقاط حاشیه ای شهر در ایام دهه اول محرم برگزار شد، اظهار کرد: این طرح با همکاری دارالشفاء حضرت مهدی (عج) مسجد مقدس جمکران، گروه جهادی سفیران سلامت و خیرین سلامت در دو مرحله همزمان در دارالشفاء و منطقه امین آباد انجام شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مسجد مقدس جمکران دستگیری و حمایت از افراد نیازمند است، ابراز کرد: در این اردوی جهادی طرح «لبخندهای مهدوی» نیز به اجرا رسید که طی آن ۸۵ نفر از نیازمندان شناسایی شده با حضور در دندانپزشکی دارالشفاء مسجد مقدس جمکران توسط پزشکان گروه جهادی سفیران سلامت خدماتی همچون عکسبرداری، معاینه، جراحی، ترمیم و جرم گیری به آنان ارائه شد.

مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه مواد و ملزومات پزشکی مورد نیاز برای اجرای این طرح توسط خیرین سلامت تأمین شده است، گفت: در این طرح ۳۱۰ نفر نیز از بیماران داخلی، اطفال و زنان مورد درمان قرار گرفتند.

بیگدلی ضمن تقدیر از خیرین و اعضای گروه سفیران سلامت برای اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: در حال برنامه ریزی برای ارائه مسمتر این خدمات به بیماران نیازمند در دارالشفاء مسجد مقدس جمکران با همکاری گروه های جهادی و خیرین سلامت هستیم.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ne6j

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا