اجتماعی

کلاهبرداری با تبلیغ فروش بلیط بازی سپاهان و الاتحاد

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا هشدار داد:

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا گفت: در آستانه بازی بین تیم‌های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان؛ مجرمان سایبری مترصد سوءاستفاده از متقاضیان هستند.

به گزارش ندای قم، سرهنگ “رامین پاشایی” ضمن تشریح این خبر اظهار داشت: بر اساس رصدهای صورت گرفته، مشخص است مجرمان سایبری با انجام تبلیغات مختلف در فضای مجازی مبنی بر دسترسی” واگذاری بلیط مسابقه فوتبال سپاهان و الاتحاد به متقاضیان خارج از تشریفات تعیین شده” با توجه به حساسیت این مسابقه و احتمال تقاضای بیش تر از گنجایش ورزشگاه، مترصد کلاهبرداری از هموطنان هستند.

وی افزود: با توجه به بسترهای تبلیغات دروغین این کلاهبرداران سایبری در فضای مجازی تاکنون چندین تارنمای مجرمانه در این خصوص مورد شناسایی قرار گرفته و اقدامات انتظامی و قضائی علیه مرتکبان اینگونه جرایم در حال اجراست و رصدهای تخصصی این پلیس طی 2 روز باقی مانده به برگزاری این مسابقه ورزشی تشدید خواهد شد.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از هموطنان خواست که در صورت تمایل به خرید بلیط این مسابقه ورزشی صرفا به سامانه اعلامی از سوی باشگاه سپاهان مراجعه کنند و از تهیه بلیط در سایر بسترهای اعلامی که قطعا فاقد اعتبار و وجاهت لازم خواهد بود، خودداری کنند.

سرهنگ پاشایی تصریح کرد: عموم مردم می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره 096380 و یا سایت رسمی پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir.gov.ir به جهت پیگیری و رسیدگی سریع گزارش کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/3iyr

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا