اجتماعیویژه

پردیسان” آئینه عبرت مدیران در نهضت ملی مسکن

معاون استاندار قم مطرح کرد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: باتوجه به اینکه مسکن نیاز اولیه است و نیازهای بعدی ازجمله مدرسه و درمانگاه پس از احداث مسکن به وجود می‌آیند، تلاش داریم از تجربیاتی که در پردیسان داریم در پروژه‌های جدید استفاده کنیم.
به گزارش ندای قم ،ابراهیم معتمدی روز پنج‌شنبه 31 فروردین‌ماه در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: یکی از پهنه‌های پیشنهاد شده برای احداث مسکن کارگری شهرک صنعتی الغدیر است.
وی افزود: باتوجه به اینکه هنوز بخش صنعت در شهرک صنعتی الغدیر استقرار کامل پیدا نکرده است این پیشنهاد برای دهه آینده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به پهنه‌های پیشنهاد شده برای احداث مسکن ویلایی، مطرح کرد: مساحت‌های عنوان شده در سایر پهنه‌ها، حداقل مساحت است و اگر زیرساخت‌ها به طور کامل آماده باشد امکان افزایش مساحت نیز وجود دارد.
وی افزود: همچنین در بحث مسکن کارگری امکان احداث شهرک‌های مسکونی در منطقه محمودآباد و شکوهیه را نیز خواهیم داشت.
معتمدی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه مسکن نیاز اولیه است و نیازهای بعدی ازجمله مدرسه و درمانگاه پس از احداث مسکه وجود می‌آیند، تلاش داریم از تجربیاتی که در پردیسان داریم در پروژه‌های جدید استفاده کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/5p0j

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا