اجتماعی

مالباختگان قمی سارق را شناسایی کنند

جانشین فرمانده انتظامی استان قم :

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای، گفت: برابر دستور قضائی مبنی بر انتشار تصویر بدون پوشش متهم، مال باختگان در صورت شناسایی می توانند با شماره تماس02532802022 پلیس آگاهی استان تماس بگیرند.

 

به گزارش ندای  قم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار “بهادر اسماعیلی” در گفت و گو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات خبر فوق، اظهارداشت: متهم با افرادی که گوشی تلفن همراه و یا موتورسیکلت خود را در سایت دیوار برای فروش آگهی می کردند تماس تلفنی برقرار و به منظور انجام معامله با فروشنده قرار ملاقات گذاشته و در محل قرار، به بهانه تست کردن و یا با ارائه رسید جعلی مبنی بر پرداخت پول از طریق موبایل بانک، اقدام به سرقت اموال آن ها می کرد.

وی افزود: در ادامه با انجام اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان مجرب این پلیس، متهم 20 ساله شناسایی، دستگیر و در تحقیقات انجام شده علاوه بر سرقت در استان قم به ارتکاب چندین فقره سرقت دیگر به شیوه مشابه در استان های البرز و تهران نیز اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: برابر دستور قضائی مبنی بر انتشار تصویر بدون پوشش وی، مال باختگان در صورت شناسایی چهره متهم می توانند با شماره تلفن02532802022 اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قم تماس بگیرند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/q9s7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا