اجتماعی

لزوم افزایش سطح همکاری ها میان ایران و چین

استاندار قم تاکید کرد:

استاندار قم با اشاره به دشمن مشترک ایران و چین بر افزایش سطح همکاری‌های دو کشور تاکید کرد.

به گزارش ندای قم، دکتر سید محمد آقامیری استاندار قم با حضور در چهارمین دوره گفتگوهای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین با موضوع تبادل فرهنگی و توسعه علمی در جاده ابریشم به میزبانی جامعه المصطفی العالمیه ضمن خیر مقدم به میهمانان و اندیشمندان حاضر در این نشست، گفت: یقین دارم نتایج این نشست برای هر دو کشور دارای برکات زیادی خواهد بود.

وی دشمن مشترک را به دنبال ایجاد اختلاف و شکاف میان روابط ایران و چین دانست و خاطرنشان کرد: فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به همه دولت‌های جمهوری اسلامی ایران برای ارتقای سطح روابط اقتصادی به میزان سطح روابط سیاسی موجب شده است ایران با کشور چین که همواره همراهی خوبی با سیاست های جمهوری اسلامی داشته است، بیشترین سطح تعاملات اقتصادی را داشته باشد.

استاندار قم با تاکید بر اینکه تبادلات فرهنگی، علمی و اقتصادی از مهمترین ابزار شکست دشمنان است، اظهار داشت: خوب می‌دانیم دشمن مشترک به دنبال ایجاد فاصله میان دولت و ملت ایران و چین است و از هیچ تلاشی هم در این‌مسیر دریغ نکرده است.

دکتر آقامیری با اشاره به اینکه همیشه رهبر انقلاب بر ارتقا سطح همکاری با کشورهای جهان تاکید دارند، تصریح کرد: کشور چین در مجامع بین المللی در کنار جمهوری اسلامی ایران بوده و بالاترین سطح همکاری اقتصادی میان دو کشور وجود دارد.

استاندار قم با اشاره به اینکه فعالیت‌ها و تعاملات بین المللی مجموعه جامعه المصطفی العالمیه ارتباطات کشورمان را گسترده‌تر خواهد کرد از تلاش‌های رئيس و کارکنان آن تقدیر کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/pnva

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا