اجتماعی

طرح احداث پارکینگ اضطراری درمحور قبادبزن- میم

معاون اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کهک خبرداد:

معاون اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کهک از اجرایی شدن طرح احداث دوباب پارکینگ اضطراری و آرامسازی محور قبادبزن- میم شهرستان کهک خبرداد.
به گزارش ندای قم ،محمد شکری درتکمیل خبر فوق اضافه کرد: این طرح درراستای رفع نقاط مستعد حادثه درمحور قبادبزن- میم که از محورهای ییلاقی و پرتردد استان است عملیاتی گردید.
وی توضیح داد: محورهای جاده ای شهرستان کهک به دلیل موقعیت جغرافیایی این شهرستان که از سویی جز ییلاقات مهم استان و از سویی دیگر از مراکز عمده تولیدات باغی است، از ترافیک چشمگیری خصوصا درایام مناسبتی سال و روزهای پایانی هفته برخوردارند.
شکری ادامه داد: محور قبادبزن- میم از راههای مهم شهرستان کهک می باشد که ارتقا ایمنی آن هماره دردستور کار اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان کهک بوده است.
وی افزود: با توجه به ضرورت ارتقا ایمنی محور قبادبزن- کهک که به دلیل قوس موجود درآن، درزمره نقاط مستعد حادثه قرار داشت، طرح احداث دوباب پارکینگ اضطراری در آن عملیاتی شد.
معاون اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان کهک درخصوص دیگر اقدامات دردست اجرا جهت ارتقا ایمنی محور قبادبزن- میم اظهار داشت: همچنین با توجه به مطالعات میدانی و احصا موارد نیاز جهت رفع این نقطه مستعد حادثه، درقالب طرحی امانی ، نسبت به اجرای پروژه آرامسازی در این محور اقدام شد.
محمد شکری با یادآوری این مهم که تمامی مراحل اجرایی پروژه ( اعم از مطالعه و اجرا) به صورت امانی صورت گرفته ودردست اقدام است تصریح کرد: درراستای اجرای این طرح 8 نفر عوامل فنی اداره متبوع با استفاده از 7 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری به فعایت مشغول می باشند0.
وی دربخش دیگری از این خبر به بخشی ازاقداماتی که درقالب این پروژه درحال اجراست اشاره کرد و گفت: احداث دوباب پارکینگ اضطراری، آرامسازی( شامل: اصلاح شیب شیروانی، شانه سازی و رفع افتادگی های آن، تسطیح حریم، لکه گیری مقطعی و…) ازجمله اهم اقداماتی است که درحال اجرا می باشند.
شکری درخصوص بازه زمانی این طرح اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه از اول اردیبهشت ماه امسال آغاز شده که با توجه به موقعیت این محور که ضرورت تسریع در تکمیل آن را دوچندان نموده، ان شا…تا نیمه همین ماه به بهره برداری خواهد رسید.
وی درخاتمه ضمن تاکید بر رعایت جامع مقررات توسط رانندگان ودیگر کاربر ان جاده ای عنوان کرد: بی تردید همکاری و تعامل کاربران گرامی با مجریان طرح های عمران جاده ای ضمن کاهش چشمگیر احتمال وقوع حادثه، موجب پویایی و تسریع درروند اجرایی پروژه ها می شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/top7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا