اجتماعی

شهدا برای جوانان بهترین و شایسته‌ترین الگو هستند

استاندار قم:

استاندار قم گفت: وظیفه داریم قدر شهدا را بدانیم و در راه ولایت‌مداری ثابت قدم بمانیم و همواره باید مرور کنیم که شهدا مایه بصیرت بوده و برای جوانان ما بهترین و شایسته‌ترین الگو هستند.

به گزارش  ندای قم  روابط عمومی استانداری قم ،سید محمد تقی شاهچراغی ظهر یکشنبه در جلسه هفتگی شورای برنامه ریزی کنگره ملی شهدای استان قم با تاکید بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای برپایی اجلاسیه جوانان کنگره ملی شهدای استان اظهار داشت: شهدای کشور همواره الگوی جوان امروز ما هستند و با آنها پیمان بسته‌اند که پرچمشان را زمین نگذارند.

استاندار قم افزود: شهدا امروز به آینده اسلام و انقلاب بشارت داده و عزت و امید تازه ای را به جامعه می‌دهند.

وی عنوان کرد: تمهیدات لازم برای برپایی اجلاسیه جوانان کنگره ملی شهدای استان قم باید اتخاذ شود چرا که الگوی جوان امروز ما این شهدا هستند.

شاهچراغی گفت: وظیفه داریم قدر شهدا را بدانیم و در راه ولایت‌مداری ثابت قدم بمانیم و همواره باید مرور کنیم که شهدا مایه بصیرت بوده و برای جوانان ما بهترین و شایسته‌ترین الگو هستند.

وی به لزوم پاسداشت و زنده نگه داشتن یاد و سیره شهدا به عنوان الگوهای الهام بخش در جامعه اشاره کرد و افزود: بیداری اسلامی که امروز در منطقه شاهد آن هستیم نتیجه خون شهیدان و در سایه شهادت و جهاد به دست آمده است.

استاندار قم بیان کرد: کنگره ملی شهدای استان قم هر چه باشکوه‌تر باید برگزار شود چرا که شهدا الگویی الهام بخش و امید آفرین در جامعه هستند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/1vha

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا