اجتماعی

رسیدگی به۱۲ هزار و ۳۵ پرونده تخلف واحدهای صنفی

مدیرکل تعزیرات استان قم خبرداد: 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم گفت: در ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه ، ۱۲ هزار و ۳۵ پرونده تخلف واحدهای صنفی به ارزش ۳۶۹ میلیارد و ۹۴۱ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۱۴ تومان در این استان مورد رسیدگی قرار گرفت.

به گزارش ندای قم ، مهدی ریاضی در گفت‌وگویی افزود: این پرونده‌ها شامل ۹ هزار و ۱۰۹ پرونده در بخش کالا و خدمات، ۲ هزار و ۶۵۰ پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز و ۲۷۶ پرونده در بخش بهداشت، دارو و درمان بود.

وی اضافه کرد: مبلغ ریالی محکومیت در رای در بخش کالا و خدمات ۸۵ میلیارد و ۵۴۴ میلیون تومان، در بخش قاچاق کالا و ارز ۲۸۳ میلیارد و ۷۱۶ میلیون تومان و در بخش بهداشت، دارو و درمان ۶۸۰ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: در ۹ ماه امسال ۱۲ هزار و ۳۵ پرونده در تعزیرات قم تشکیل که از این تعداد، ۱۱ هزار و ۸۵۰ پرونده رسیدگی و مختومه شده و ۱۸۳ پرونده نیز در مرحله رسیدگی است.

ریاضی بیان کرد: تعزیرات با برگزاری گشت‌های مشترک با سازمان‌های صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف بر واحدهای صنفی و غیرصنفی نظارت دارد.

وی گفت:‌ نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی سطح شهر در راستای برخورد با تخلفات گران‌فروشی، کم فروشی، تعطیلی خودسرانه و کاهش زمان پخت بوده‌است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/57xu

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا