اجتماعی

دستگیری سارقان مدارس و آرایشگاه‌های زنانه

فرمانده انتظامی استان قم خبرداد:

فرمانده انتظامی قم از شناسایی و دستگیری سارقان تجهیزات مدارس غیر انتفاعی، آرایشگاه‌های زنانه و کشف اموال مسروقه در استان خبر داد.

به گزارش ندای قم ، سردار سید محمود میرفیضی با اشاره به چندین سرقت تجهیزات اداری، نوشت افزار و شیرآلات از مدارس غیر انتفاعی گفت: در بررسی صحنه سرقت، یک دستگاه گوشی تلفن همراه به جا مانده از سارقان کشف شد که با بررسی فنی آن، اطلاعات ۳ سارق استخراج و ۲ نفرشان با اجرای یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان همگی تبعه یکی از کشورهای شرقی هستند که در استان قم سکونت دارند افزود: در بررسی از منزل یکی از متهمان در شهر سلفچگان، اقلام مسروقه از قبیل سه دستگاه لپ تاپ، انواع لوازم و تجهیزات آرایشی، نوشت افزار، هدفون، گوشی تلفن ثابت و اقلام رایانه‌ای کشف شد.

سردار میرفیضی با اشاره به استعلام کارآگاهان از بانک‌های اطلاعاتی و کشف هویت آخرین متهم که قبلاً به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیر و در زندان به سر می‌برد گفت: با تحویل نامبرده از زندان، وی به ۴ فقره سرقت از مدارس غیر انتفاعی، ۲ فقره سرقت آرایشگاه زنانه و ۳ فقره سرقت محتویات خودرو با همکاری همدستانش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار روانه زندان شدند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/41pe

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا