اجتماعی

دانشگاه علوم پزشکی قم پزشک و پرستار استخدام می کند

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان قم:

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان قم از استخدام ۴۵ پزشک و پرستار به صورتی پیمانی در این استان خبر داد.

به گزارش ندای قم، مهدی رضاپور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مجوزهای لازم برای استخدام ۴۵ نفر در رشته‌های پزشک عمومی و پرستاری به صورت پیمانی در دانشگاه علوم پزشکی قم دریافت شد.

وی بیان داشت: متقاضیان دارای شرایط می‌توانند تا ۱۵ مهرماه امسال برای کسب اطلاعات تکمیلی از شرایط آزمون و ثبت نام به سایت muq.ac.ir/ZGmm مراجعه کنند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم بیان داشت: داوطلبان دارای شرایط پس از کسب امتیاز لازم و قبولی در آزمون وارد مرحله مصاحبه علمی می‌شوند و در ادامه مراحل جذب منتخبان در دانشگاه دنبال می‌شود.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی قم از بین دارندگان مدارک زیر جهت اجرای برنامه سلامت خانواده در استان قم استخدام می‌کند.

پزشک خانواده شامل متخصصین داخلی، اطفال، اعصاب و روان، متخصص پزشکی اجتماعی، متخصص پزشکی خانواده، پزشک عمومی دوره دیده MPH ، پزشک عمومی است.

در بخش مراقب سلامت نیز از فارغ التحصیل رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌های بهداشت عمومی، مبارزه با بیماری‌ها، پرستاری پذیرش می‌شود.

در حوزه مراقب سلامت ماما نیز فارغ التحصیل رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مامایی امکان شرکت در آزمون استخدام این مرحله را دارند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/nnfh

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا