اجتماعی

خدمت‌رسانی شركت توزیع برق قم در مرزهای خسروی و قصر شیرین

در ایام اربعین حسینی صورت گرفت؛

مجری طرح های سیم به کابل شرکت توزیع  برق قم گفت: شرکت توزیع نیروی برق قم در ایام اربعین حسینی با اعزام نیرو و تجهیزات به خدمت‌رسانی شبانه‌روزی در مرزهای خسروی و قصر شیرین پرداخت.

به گزارش  ندای قم به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قم، مهندس”سعید فراهانی ” با اشاره به لزوم خدمت‌رسانی هر چه بهتر به زائران اباعبدالله الحسین در ایام اربعین حسینی در مرزهای کشور اظهار داشت: دو تیم از شرکت توزیع نیروی برق قم با تجهیزات به مرزهای قصر شیرین و خسروی در استان کرمانشاه اعزام شد.
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی تیم‌های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق در این مرزها از هفدهم شهریور آغاز و تا 23 شهریور ادامه داشت، خاطرنشان کرد: یک دستگاه جرثقیل ده تن، دو دستگاه سبد بالابر 14 متری و دو دستگاه سواری به همراه 17 نفر از اکیپ های مجری طرح های سیم به کابل در این مأموریت حضور داشتند.
مجری طرح های سیم به کابل شرکت توزیع  برق قم، برق‌رسانی به موکب‌ها، دستگاه‌های خدمات رسان سیار، روشنایی معابر، نصب پست هوایی، نصب برج نوری، کابل‌کشی خود نگهدار در چندین نقطه به طول دو کیلومتر، نصب  پروژکتور  پارکینگ‌ها و کمپ‌های هلال‌احمر و رفع خاموشی‌های گزارش شده به صورت شبانه‌روزی را از جمله خدمات نیروهای عملیاتی این شرکت در طول این مدت برشمرد.

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/8g9y

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا