اجتماعی

جهاد مسکن سازی اولویت مدیریت استان است

استاندار قم :

استاندار قم گفت: جهاد مسکن سازی از اولویت دار مدیریت استان بوده و تلاش خواهیم کرد با افزایش ساخت؛ نرخ مسکن در استان را کنترل کنیم.

به گزارش ندای قم، سیدمحمدآقامیری در جلسه شورای تامین مسکن استان قم، با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان با دقت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته درحال اجراست، بیان کرد: هیچ وقفه‌ای در اجرای این طرح ایجاد نشده و پروژه‌ها در سایت‌های مختلف درحال ساخت هستند.

وی افزود: طرح نهضت ملی مسکن که از دستاورد‌های دولت شهید رییسی بوده و از همان ابتدا مقرر شد برای رفع نیازمندان واقعی ساخته شود؛ لذا اجازه نخواهیم داد سودجویان باعث برهم زدن نظم آن شوند.

استاندار قم با بیان اینکه برخی سودجویان و اخلال‌گران با راه‌اندازی شایعه و فرافکنی به دنبال ایجاد نگرانی برای مردم هستند گفت: همه مسئولین استان شبانه روز تلاش خواهند کرد تا سرپناه مردم مطابق زمانبندی به آنها تحویل داده شود.

وی ادامه داد: جهاد مسکن سازی از برنامه‌های اولویت دار مدیریت استان بوده و تلاش خواهیم کرد با افزایش ساخت و ساز و تحویل سریع آنها به مردم؛ وضعیت نرخ مسکن در استان را کنترل کنیم.

آقامیری در بخش دیگری از سخنان خود مطرح کرد: اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل تعاون نسبت به انتخاب تعاونی و پیمانکار‌ها در پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن با دقت بیشتری پرونده‌های آنان را مورد بررسی قرار داده تا مجموعه‌هایی که قدرت مالی بالایی دارند وارد طرح شوند

استاندار قم با بیان اینکه شهادت رییس جمهور اخلالی در نظم کاری دولت ایجاد نکرده، تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز فرمودند نبود شهید رییسی اخلالی در کار کشور به وجود نخواهد آورد؛ لازم است مردم عزیز بدانند که بعد از شهادت ایشان مدیریت استان نسبت به گذشته تلاش خود را مضاعف کرده تا جهاد خدمت متوقف نشود.

وی افزود: ما سرباز ولایت فقیه هستیم لذا موظفیم تا آخرین روزی که پشت این میز نشسته‌ایم با تمام توان تلاش کنیم تا گره‌ای از کار مردم باز کنیم.

آقامیری خاطرنشان کرد: ما مدیران برابر تک تک مشکلات این مردم مسئول هستیم؛ مسکن امروز نیاز اساسی مردم قم محسوب می‌شود لذا در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

استاندار قم تاکید کرد: وضعیت مسکن در استان قم کنترل خواهد شد و این نوید را به مردم می‌دهیم رنگ آرامش، ثبات و ارزانی را بیش از گذشته در بازار مسکن خواهند دید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/0jpk

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا