اجتماعی

تزریق دز یادآور واکسن کرونا جدی گرفته شود

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم :

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه از بین رفتن ویروس کرونا یک تصور اشتباه است، گفت: ضمن رعایت نکات بهداشتی، تزریق دز یادآور کرونا نیز باید جدی گرفته شود.

 

به گزارش  ندای قم ؛سیامک محبی در گفت‌وگویی، با اشاره به مناسبت های پیش رو اظهار داشت: با توجه به بازگشت حجاج بیت الله الحرام، مراسم های محرم و صفر، گردهمایی عظیم اربعین حسینی، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، تزریق دز یادآور واکسن کرونا ضروری است.

وی افزود: تمامی افراد در گروههای سنی بالای ۱۸سال که ۶ ماه از تزریق دز سوم واکسن کرونا آنها گذشته است در اسرع وقت نسبت به تزریق دز چهارم اقدام نمایند. همشهریان گرامی می توانند با مراجعه به مراکز و پایگاههای سلامت و خانه های بهداشت در شهر و روستا واکسن خود را دریافت نمایند.

رئیس مرکز بهداشت استان ضمن تاکید بر لزوم تداوم استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی گفت: در جهت جلوگیری از شیوع کرونا و سویه های جدید آن لازم است همشهریان گرامی به ویژه گروه های پرخطر هنگام حضور در فضاهای بسته، تجمعات و مراسم ها در خصوص استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/85j6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا