اجتماعیویژه

تحویل واحد‌های مسکونی سایت ۵۶۰ هکتاری تا ۲۰ ماه آینده

درصورت تامین وام و آورده مردم انجام می شود؛

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در صورت تامین وام و آورده مردم، واحد‌های مسکونی سایت ۵۶۰ هکتاری بین ۱۸ تا ۲۰ ماه آینده، تحویل متقاضیان می‌شود.
به گزارش ندای قم ،محمد صادقی روزشنبه در حاشیه بازدید احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از سه طرح در دست ساخت حوزه راه و مسکن اظهارداشت : در طرح ۵۶۰ هکتاری، تاکنون هجده هزار نفر به پیمانکار متصل شدند که پیش بینی می‌کنیم تا پایان هفته این تعداد به ۲۳ هزار نفر برسد.
صادقی با بیان اینکه احداث شش هزار واحد به مرحله سقف اول رسیده است گفت: در صورت تامین وام و آورده مردم، واحد‌های مسکونی سایت ۵۶۰ هکتاری بین ۱۸ تا ۲۰ ماه آینده، تحویل متقاضیان می‌شود.
وی در خصوص ساخت واحد‌های ویلایی هم گفت: به دلیل ارزان‌تر تمام شدن ساخت خانه‌های ویلایی نسبت به آپارتمانی، برای افرادی که توانایی پرداخت آورده واحد‌های آپارتمانی را نداشته باشند، پیش بینی شده است تا خانه‌های ویلایی تحویل آنان شود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی هم در حاشیه این بازدید از سایت ۵۶۰ هکتاری پردیسان، جاده پردیسان به ورجان و تقاطع غیر همسطح ورجان گفت: استان قم در ساخت واحد‌های نهضت ملی مسکن رتبه ششم کشوری را دارد و امیدواریم با تلاش و همت مسئولان، واحد‌های مسکونی با سرعت ساخته و تحویل مردم شود.
احمد امیرآبادی همچنین در خصوص جاده پردیسان ورجان گفت: چهارکیلومتر از آسفالت این محور انجام شده و ده کیلومتر باقی مانده هم اواخر خرداد به اتمام می‌رسد و مردم در تابستان به سهولت از این مسیر تردد خواهند داشت.
وی همچنین از اتمام طرح تقاطع غیر همسطح شهدای مقاومت در ابتدای ورودی روستای ورجان تا یک ماه آینده خبر داد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/pe2m

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا