اجتماعی

برخورد قاطع با هرگونه تخلف در زمینه تخلیه پسماندها در کهک

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کهک تاکید کرد:

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کهک گفت: بر اساس مصوبات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کهک، تخلیه زباله و نخاله‌های ساختمانی در تمامی مناطق این شهرستان ممنوع است.
به گزارش ندای قم از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست قم، سجاد پارسامهر با اشاره به مصوبات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کهک در سخنانی اظهار داشت: در این جلسه بر لزوم تسریع در احداث ایستگاه انتقال پسماند شهرستان و همکاری تمامی دستگاههای اجرایی در این رابطه تأکید شد.
وی با بیان اینکه روند احداث ایستگاه انتقال پسماند شهرستان کهک بسیار کند بوده و تقریبا متوقف شده است، گفت: برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از تخریب طبیعت و محیط زیست، تخلیه هرگونه زباله و نخاله های ساختمانی در تمامی مناطق این شهرستان ممنوع است.
وی با بیان اینکه همه پسماندهای تولیدی در شهرستان کهک باید به اماکن مجاز انتقال یابد، خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با مراجع قضایی و نیروی انتظامی، با هرگونه تخلف در زمینه تخلیه پسماندها در این شهرستان قاطعانه برخورد خواهد شد.
پارسامهر در پایان گفت: محل مجاز تحویل پسماندها و نخاله های شهرستان کهک، در حال حاضر در اماکن مجاز دریافت پسماند و نخاله در شهرستان قم بوده و امیدواریم با تکمیل پروژه و بهره برداری هرچه سریعتر از ایستگاه انتقال پسماند کهک، این مشکلات برطرف شود.
شهر کهک در جنوب استان قم قرار دارد و فاصله آن تا شهر قم حدود ۳۰ کیلومتر است؛ کهک از ۲ بخش مرکزی و فردو تشکیل شده‌است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ccsi

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا