اجتماعی

با کمبودبودجه و امکانات  مواجه هستیم

مدیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم:

مدیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم یکی از موانع جدی این ستاد برای فعالیت گسترده در استان را مسایل مالی و امکانات ونیرو عنوان کرد.

به گزارش ندای قم ، حجت الاسلام گرجی عصر چهارشنبه ۱۹ بهمن در جمع خبرنگاران با انتقاد نسبت به تحریم این ستاد از سوی اتحادیه اروپا بیان کرد: اگر اتحادیه اروپا با حمایت صهیونیست ها مجموعه ای از کشورمان از جمله دبیر ستاد امر به معروف کشور را تحریم می کند یعنی ستاد راه درست را می رود.

وی افزود: تحریم ستاد امر به معروف یعنی این ستاد خار در چشم دشمنان گذاشته و دشمنان را عصبانی کرده است،  قرآن کریم می گوید از این عصبانیت بمیرید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم با اشاره به اهمیت امر به معروف در ادارات تصریح کرد: اگر کارمندی تخلف کند به آن کارمند تذکر نمی دهیم بلکه با مدیر صحبت کرده و نسبت به آن مسئله تذکر داده می شود.

وی افزود: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و استان مسائلی از جمله زمین خواری و حفظ محیط زیست وتصرفاتی که برخی ادارات دارند در حال پیگیری است و برخی از آنها به دادگاه رفته و رای صادر و حکم آن نیز آمده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم بیان کرد: تلفن گویای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که خط مستقیم است راه اندازی و به دنبال راه اندازی سامانه جامع پیگیری شکایات مردمی هستیم.

گرجی با تاکید بر اینکه از تشکل و ظرفیت های مردمی در راستای امر به معروف و نهی از منکر حمایت می کنیم، گفت: در این زمینه همگان وظیفه و رسالت مهمی بر عهده داریم، آن مقداری که قانون به ما اجازه داده است ورود پیدا می کنیم و در مطالبه از مسئولین اولویت بر پیگیری گزارش هایی است که به ما رسیده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم بیان کرد: ستاد امر به معروف دعوت به همکاری دارد و عزیزانی که می توانند در زمینه رسانه و فضای مجازی و هر تخصصی دارند با ما همکاری کنند.

گرجی تصریح کرد: در زمینه تذکر لسانی نیاز به همکار داریم و همچنین در زمینه تشکل های مردمی نیازمند تشکل فعال داریم، متاسفانه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انیمشین و مستندی تولید نشده است.

وی افزود:به دنبال تاسیس بانک اطلاعات آمرین به معروف هستیم و در این زمینه تشکل ها دعوت و ساماندهی شدند.

وی در بخشی از این نشست به کمبودهای بودجه ای و امکانات این ستاد اشاره کرد و گفت: برخی از ما انتظار دارند که همه کاری در این زمینه انجام دهیم ولی با بودجه کم و حساسیت ما برای عدم کسب بودجه از مراکز یا افراد دیگر توان زیادی برای کار لجستیکی سنگین نداریم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/z3bt

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا