اجتماعیویژه

افزایش ۴۰ درصدی حجم تردد‌ها در جاده‌های استان قم

رییس پلیس راه استان قم خبرداد:

رییس پلیس راه استان قم با اشاره به بازگشت مسافران تعطیلات عید سعید فطر، گفت: هم اکنون حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان قم فوق سنگین است و نسبت به مشابه سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.
به گزارش ندای قم ،سرهنگ مختار پناهی در گفت وگویی با اشاره به آخرین وضعیت راه ها و محورهای مواصلاتی این استان، بیان کرد: محورهای مواصلاتی قم طی تعطیلات عید سعید فطر شاهد ترافیک بسیار سنگینی است.
رییس پلیس راه استان قم افزود: در همین خصوص محورهای مانند بزرگراه امام علی(ع)، کاشان به قم، بزرگراه اراک به قم و سایر محورهای اصلی و فرعی با ترافیک فوق سنگینی همراه است.
فوت دونفر درتصادفات تعطیلات عید فطر
وی اضافه کرد: صبح روزشنبه بر اثر تصادف خودروی سواری با کامیون در محدوده استان قم به علت خواب آلودگی دو نفر در محل حادثه فوت کردند و جزء این حادثه منجر به فوت در محورهای مواصلاتی قم طی چهار روز اخیر، حادثه مهمی رخ نداده است.
رییس پلیس راه استان قم ادامه داد: بخاطر حجم بالای سفر در محورهای مواصلاتی استان قم از مسافرانی که قصد بازگشت به شهر خود دارند درخواست می شود تا سفر خود را مدیریت کرده و در صورت امکان زمان حرکت خود را به روزهای آینده موکول کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/b6xx

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا