اجتماعی

از تمام ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان استفاده شود

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران:

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان، گفت: امید است تا با فراهم کردن زیرساخت‌ها، از این ظرفیت متناسب با حفظ بحث‌های بهره‌وری اقتصادی و بهینه‌سازی استفاده شود.
به گزارش ندای قم ،دکتر حسینعلی محمدحسینی روز جمعه یازدهم آذر به همراه مرتضی خوش‌لهجه مدیرعامل و جمعی دیگر از مدیران شرکت گاز استان قم از پروژه در حال ساخت ایستگاه جدید تقلیل فشار گاز پردیسان قم، ساختمان پست و امداد میدان جانباران شهر قم و پروژه گازرسانی به روستاها بازدید کرد.
در این بازدید، خوش‌لهجه با بیان اینکه شهرک پردیسان در حال حاضر دارای یک ایستگاه تقلیل فشار گاز با ظرفیت 50 هزار متر مکعب بر ساعت است، اظهار کرد: فاز یک پروژه جدید ایستگاه تقلیل فشار گاز با هدف توسعه گازرسانی به شهرک پردیسان و برداشتن فشار از روی ایستگاه فعلی، با ظرفیت 100 هزار متر مکعب بر ساعت در حال ساخت است.
وی اضافه کرد: علاوه بر این با بهره‌برداری از این پروژه، فاز سه منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی سلفچگان و صنایع پهنه نیزار نیز تحت پوشش این ایستگاه قرار می‌گیرند.
حسین نامدار رئیس اجرای طرح‌های شرکت گاز استان قم، نیز با اشاره به پیشرفت 35 تا 40 درصدی پروژه در حال ساخت ایستگاه تقلیل فشار پردیسان تصریح کرد: امید است میزان پیشرفت آن تا پایان سال جاری به 80 درصد برسد.
وی با اشاره به وقفه ایجاد شده در روند اجرای پروژه ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان خاطرنشان کرد: روند اجرای این پروژه‌ از ابتدای سال جاری متوقف شده بود که با تدابیر مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان، عملیات اجرایی آن از مهرماه سال جاری مجددا از سر گرفته شده و هم‌اکنون فراتر زمان بندی در نظر گرفته شده در حال اجرا است.
محمدحسینی نیز با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان، گفت: امید است تا با فراهم کردن زیرساخت‌ها، از این ظرفیت متناسب با حفظ بحث‌های بهره‌وری اقتصادی و بهینه‌سازی استفاده شود.
وی در پایان ضمن تشکر از تلاش‌ مجموعه شرکت گاز استان قم، تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر پروژه‌های شرکت گاز را برای کشور مزیت عنوان کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/3vmi

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا