اجتماعیویژه

آمادگی کامل پليس برای تأمين نظم و امنيت عزاداری ها

فرمانده انتظامی استان قم خبرداد:

فرمانده انتظامی استان از برنامه ‌‌ريزي منسجم و آمادگی 100 درصدی پليس در تامين نظم و امنيت مراسم های عزاداری در ايام محرم خبر داد .

به گزارش ندای قم به نقل از پلیس قم ،سردار سید محمود میرفیضی ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و تسليت ايام ماه محرم الحرام، بيان داشت: هرساله عاشقان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) همنوا با كاروان كربلا، شورو شعور حسينی را احيا می‌كنند و عشق به خاندان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم‌السلام را در دلها زنده نگه می‌دارند.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اينكه در اين ايام ماموريت‌ هاي کارکنان پلیس در برقراري نظم و امنيت مراسم عزاداري شهروندان افزایش پیدا می کند، اضافه کرد: آمادگی لازم برای انجام هر چه بهتر و مطلوب ‌تر امنیت عزاداران حسینی، تکليفی است که پليس با برنامه ‌ريزي های منسجم و‌ با جديت آن را دنبال می کند.

وی، روان سازی ترافيک و امنيت عزاداران حسينی و برنامه های عملياتي در پيشگيري از جرايم را از مهم ‌ترين اولويت هاي پليس در اين ايام عنوان کرد و گفت: پليس همگام با عزاداران حسينی و با بسيج امکانات در راستای تأمين نظم و امنيت مردم با مشارکت و همراهي عموم عزاداران انجام وظيفه می‌كند.

فرمانده انتظامي استان قم در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در جای جای استان قم همگام و همراه با عزاداران حسینی در برگزاری این مراسم سهیم خواهد بود و امیدواریم عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) طبق سنوات گذشته با پلیس برای ایجاد نظم و امنیت و ارتقاء انضباط اجتماعی همکاری داشته باشند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/g7h3

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا