اجتماعی

آغاز اجرای طرح «عهد سقایی» در مسجد مقدس جمکران

مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران خبرداد:

مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران گفت: با توجه به در پیش بودن مراسم های روز عرفه تا ایام محرم و صفر، طرح «عهد سقایی» با هدف تامین آب معدنی مورد نیاز زائرین اجرا می شود.
به گزارش ندای قم ،مجید سلیمیان با اشاره به در پیش بودن مراسم بزرگ عرفه، عید قربان، عید غدیر و ایام محرم و صفر اظهار کرد: یکی از سنت‌های مرسوم در مراسم‌های مذهبی به ویژه در ایام محرم سقایی است و در روایات اسلامی نیز بر این موضوع بسیار تاکید و صدقه آب به عنوان بهترین صدقه معرفی شده است.
وی ادامه داد: از سوی دیگر مسجد مقدس جمکران مراسم‌های مختلفی را از روز عرفه تا ایام محرم و صفر برگزار می‌کند که با توجه به گرمای هوا و عدم خروج از شرایط کرونایی، نیاز به تأمین آب معدنی برای خیل عظیم زائران و نمازگزاران این مکان مقدس وجود دارد.
مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه بر این اساس طرح «عهد سقایی» با هدف تأمین آب معدنی مورد نیاز زائرین، در مسجد مقدس جمکران اجرا می‌شود، گفت: عاشقان و ارادتمندان حضرت ولی عصر ارواحنا فداه که مایلند در ثواب تأمین آب معدنی مورد نیاز زائرین مسجد مقدس جمکران شریک شوند.
سلیمیان خاطرنشان کرد: خیرینی که می‌خواهند در این طرح شرکت کنند می‌توانند از طریق شماره تلفن ۰۲۵۳۱۳۲۰ با مدیریت پشتیبانی این مکان مقدس تماس بگیرند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/07do

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا