حوزه علمیه

«طوفان الاقصی» فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت است

در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه عنوان شد؛

در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان شد: طوفان الاقصی فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت بوده و موشک های فلسطینی فرصت پاسخی برای سلاح‌های مدرن اسرائیلی باقی نگذاشته است.

به گزارش ندای قم، در پی آغاز عملیات پیروزمندانه «طوفان الاقصی» توسط مبارزان فلسطینی، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

غرش تند باد عظیم جبهه مقاومت و عملیات بهت آور و عزت بخش «طوفان الاقصی» رزمندگان فلسطینی، دل‌های آزادگان و مستضعفان جهان را شاد، و خشم و سردرگمی جبهه استکبار را برانگیخت.

آرمان خواهی مستلزم تحمل رنج هاست و امروز این مجاهدت‌ها تحقق آزادی قدس شریف را نزدیک تر خواهد کرد. سلاح مبارزه و میدان، معادلات آینده فلسطین را رقم خواهد زد و مذاکره و عادی سازی رابطه با رژیم کودک کش، راهی باطل و محکوم به شکست است.

طوفان الاقصی فقط شمه‌ای از قدرت جبهه مقاومت است و فلسطینی که مبارزه را از سنگ شروع کرده بود، امروز موشک‌هایش، فرصت پاسخ برای سلاح‌های مدرن اسرائیلی را باقی نگذاشته است.

بی‌شک جبهه استکبار با جنگ تبلیغاتی و هجمه‌های سیاسی و دیپلماتیک، تلاش خواهد کرد رژیم گرفتار آشوب و بلوا را از آتش برهاند و این رژیم خونخوار نیز به کشتار دست خواهد زد.

لازم است جوانان سلحشور و مبارزان فلسطینی، خود را برای یک جنگ ترکیبی سخت آماده کنند و بدانند میدان، امروز در تسلط اراده و ایمان آنان است و این مسیر فقط با اتکال به قدرت الهی و استقامت، طی شدنی است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/qls9

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا