حوزه علمیه

توهین کنندگان به ساحت امام رضا(ع) در پی عقده گشایی هستند

آیت الله حسینی بوشهری:

قم-رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ساخت فیلم عنکبوت مقدس گفت: توهین کنندگان به ساحت امام رضا(ع) با اینگونه اقدمات در پی عقده گشایی نسبت به انقلاب و اسلام هستند.

به گزارش پایگاه خبری ندای قم ، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری عصر پنجشنبه در اجلاسیه استادان سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با اشاره به ساخت فیلم عنکبوت مقدس ابراز داشت: در این فیلم به ساحت امام رضا (ع) اهانت شده و جا داشت به این دلیل در کشورمان عزای عمومی اعلام می‌شد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مسئولان کشور خواست تا در برابر اینگونه اقدامات بایستند و اجازه تکرار ندهند چرا که عاملان اینگونه اقدامات در پی عقده گشایی نسبت به انقلاب و اسلام هستند.

وی اظهار داشت: اساس انقلاب اسلامی بر پایه فطرت‌های پاک و بر اساس معارف اسلامی و قرآنی است که با فطرت انسانی سازگار است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ابراز داشت: نظام جمهوری اسلامی همواره دارای پشتوانه مردمی بوده و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با چالش‌های بسیاری روبه رو بوده است اما ملت بزرگ ایران با حضور خود در میدان پای انقلاب و اسلام ایستادگی کردند.

وی در ادامه با اشاره به استقبال گسترده کودکان و نوجوانان از سرود سلام فرمانده ابراز داشت: این سرود نهال‌های انقلاب اسلامی و آینده سازان کشور را به میدان آورد.

آیت الله حسینی بوشهری عنوان کرد: امروز یکی از رسالت‌های حوزویان تزریق امید به جامعه است چرا که در این صورت جامعه باانگیزه در جهت آرمان‌های بلند خود گام بر می‌دارد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/w7ok

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا