حوزه علمیه

اجتماع بزرگ حوزویان در حمایت از جبهه مقاومت و فلسطین

در مدرسه فیضیه برگزار شد؛

اجتماع بزرگ حوزویان در حمایت از جبهه مقاومت و فلسطین در مدرسه فیضیه برگزار شد.

به گزارش ندای قم، این اجتماع از سوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه و با حضور علما، اعضای جامعه مدرسین و اعضای شورای عالی حوزه ها، مدیران مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، اساتید، طلاب برادر و خواهر و با سخنرانی ایت الله سیداحمد خاتمی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه ترتیب یافت.

شرکت کنندگان در این تجمع با سر دادن شعارهایی حمایت خود را جبهه مقاومت و طوفان الاقصی ابراز کردند.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر، حمایت از فلسطین حمایت از امام(ره) است، آزادی فلسطین آزادی اسلام است و حاج قاسم عزیزم راهت ادامه دارد، از جمله شعارهایی بود که در این اجتماع توسط طلاب و روحانیان سر داده شد.

لبیک یا فلسطین، طوفان الاقصی را حمایتش می کنیم، مرگ بر رژیم کودک کش صهیونیستی، آزادی فلسطین مرهون اتحاد است، نصر من الله و فتح القریب، حزب الله پیروز است اسراییل نابود است، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد و ما همه سرباز توییم خامنه ای گوش به فرمان توییم خامنه ای نیز از دیگر شعارهایی بود که طلاب و روحانیان سر دادند.

عملیات طوفان الاقصی در حالی وارد چهارمین روز خود شده که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اذعان داشته که روزهای سختی در پیش رو دارند و توان بالای نیروی مقاومت دربرابر ماشین جنگی اشغالگران موجب شده تا این رژیم برای در تنگنا قرار دادن غیرنظامیان به روش های غیرانسانی قطع آب و برق، حمله به آمبولانس و مراکز بهداشتی و درمانی و کشتن خبرنگاران روی آورد.

بر اساس تازه ترین آمار، از آغاز نبرد طوفان الاقصی تاکنون ۲۰۸ کودک و زن در نواره غزه شهید شدند. وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه مجموع شهدای فلسطینی در این چند روز را نیز تا لحظه تنظیم خبر ۷۰۴ نفر اعلام کرده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/2kr2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا