سیاسی

شاهد جنگ احزاب جهانی علیه دین، انقلاب، ملت و کشور هستیم

فرمانده سپاه در اجتماع عظیم حوزویان:

سردار سلامی با هشدار به بدخواهان ملت ایران، گفت:از دخالت در امور داخلی کشور دست بردارید به آل سعود می‌گویم به قصر‌های شیشه‌ای پناه ببرید. این هشدار ما است.

به گزارش ندای قم،سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه قم که در راستای تقدیر از عملکرد شایسته و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو‌های نظامی و انتظامی و امنیتی و تشریح حوادث اخیر که در مصلای قدس قم برگزار شد، گفت: دورد برامامی می‌فرستیم که خورشید را فروزان کرده که قابل تحمل برای دشمنان نیست و آروزی توفیق و سلامت برای فرزند گرامی اعظم، نائب امام عصر (عج)، پیشوای انقلاب اسلامی، رهبر جانباز که با دستان ابوالفضلی پرچم انقلاب را در دست داشته و در مرکز رویداد‌های سرنوشت ساز و استوار و ثابت قدم ایستاده و از کلام طیب ایشان چشمه‌های حکمت برای مردم جاری است.

سردار سلامی گفت:بیت شما عنکبوتی است. شما به اسرائیلی تکیه کرده اید که در حال فروپاشی است و این عاقبت کار شما است. آمریکایی‌ها و انگلیس‌ها هم بدانند و دست از اینکار خود بردارند. شما نتوانسته اید تحریم را اعمال کنید، کشتی‌ها را زدید، ما هم زدیم، هر حرکتی علیه ملت ایران انجام دهید، چند برابر ضربه می‌بینید.

فرمانده سپاه بیان کرد: امروز از خدای متعال سپاسگزارم که در قم مقدس و در مرکز ترویج مبانی دینی و در سالروز ورود حضرت معصومه (س) به این شهر انقلابی در جمع روحانیت همیشه بیدار و ستارگان سپهر هدایت اسلام شرف حضور یافتم.

سردار سلامی  در ادامه عنوان کرد: امروز شرایط کشور و انقلاب مهم است و امروز روز شب قدر و روز قدر انقلاب و نحوه حضور در این صحنه خطیر تعیین کننده مسیر روشن انقلاب است.

او گفت: تاریخ نشان داده که بعضی مباحث هر چند در زمان کوتاهی اتفاق می‌افتاد، ولی سرنوشت مردم را تغییر می‌دهند. امروز در این زمان حساس شاهد جنگ احزاب جهانی علیه دین، انقلاب و ملت و کشور ایران هستیم که در آن همه امپراطوری‌های امروزین سیاسی و رسانه‌ای و مال باختگان سیاسی و عناصر و جریان‌های منجمد شده از لانه بیرون آمده اند.

فرمانده سپاه بیان کرد: هر چند قلوب شان متفرق است، اما الان با هم جمع شده اند. این بار استکبار عالی‌ترین هدف خود را عمیق قرار داد و با ورودی ناقص و غیر واقعی، ابتر و با خیال پردازی‌هایی موهمی از حوادث کشور با این تصور که می‌تواند ایران را به فروپاشی بکشاند همه قوای میدانی، رسانه‌ای و قدرت سیاسی و استعداد روانی خود را بکار گرفته تا در وزن کشی تاریخی شکست دیگر را تجربه کند.

او عنوان کرد: این فتنه عظیم جهانی از نیویورک، پاریس، لندن و بخش کوچکی از کشور ما امتداد یافت تا بتواند اسلام را از بلوغ و مدیریت بر تحول منطقه خارج کند.

سلامی ادامه داد: این واقعی بود و آنچه آن‌ها به زبان می‌آوردند چیزی بود که در سینه‌های آن‌ها حاکم بود؛ کار ما رصد سیاست راهبرد دشمن است و حجم و سطح و افق دشمن را هر لحظه رصد می‌کنیم و این بار هم دیدیم که همه کینه‌های متراکم و همه عبارت‌های انباشته شده از شکست‌های پیشین با عقده گشایی از نظام به صحنه آوردند.

سردار سلامی گفت: فکر می‌کردند می‌توانند و اولین کسانی که در باتلاق دروغ کودکانه گرفتار شدند، خودشان بودند. آن‌ها به خاطر توهم‌های غلط و آروز‌های دست نیافتنی و برآورد‌های غلط، همه چیز خلاف آرزوی آن‌ها پیش رفت، چون ملت ایران از حوادث درس عظیمی گرفته است و قرن‌های می‌گوید یا لَیتَنا کُنّا مَعَکُم فَنَفوزُ فُوزَاً عظیما.

فرمانده سپاه بیان کرد: ملت ایران می‌داند اگر خطا کند حادثه مسجد کوفه و نبرد امام حسن (ع) با معاویه تکرار و عاشورای ۶۱ هجری تکرار می‌شود و این مسائل ملت ایران در آگاهی قرار داده و او می‌داند این آرایش جدید چیست و آن‌ها آمده بودند ملت ما را مرعوب کنند.

او عنوان کرد: آن‌ها آمده بودند تا مردم را از تاریخ خود جدا کنند، ولی شکست خوردند و ایران مرز‌های خود را توسعه داده و فضای تنفس دشمن را تنگ کرده و از منطقه جهان اسلام در حالت فرار قرار داده و گریز و تعقیب شکل گرفته و عرصه‌های جهان اسلام علیه استکبار شکل گرفته و این واقعیت برای دشمن قابل تحمل نیست.

سردارر سلامی گفت: وقتی شاه مهره شطرنجی سیاسی آمریکا از هم پاشید، دیگر آمریکا پس از آن خم شد و نتوانست در برابر آرمان‌های امام راحل قد علم کند. وقتی جاسوس‌خانه امریکا در هم کوبیده شد، باز هم شاهد شکست دیگر بود و فکر نمی‌کرد ملتی از بردگی او آزاد شود.

فرمانده سپاه بیان کرد: نیرو‌های دلتا را با مدرن‌ترین تجهیزات آموزش داد و حرفه ای‌ترین نیرو‌ها برای آزاد کردن جاسوس‌ها آمدند، ولی دوباره قدرت خدا در طبس نمایان شد و این همینه دوباره شکسته شد و این مسئله، اغتشاش ذهنی و فکری برای دشمن ایجاد کرد. ولی باز از این تجربه درس نگرفته و جنگ را بر ملت ایران تحمیل کردند و در برابر ایران اسلامی همه متحد و دشمن بعثی را به انواع اسلحه مجهز کردند، ولی ایران اسلامی با حضور مردم خود، عاشورایی عمل و در کنار امام راحل ماند و از کشته و از شوکت ظاهری امپراطوری نترسید و عاملی برای شکست دیگری برای استکبار بود.

سردار سلامی با بیان این که بعد از رحلت امام راحل، عصای موسوی به دست امام خامنه‌ای افتاد و ایشان هم کشور را از انواع مشکلات و فتنه‌ها عبور دادند در حالی که دشمن قدرتمند بود، بیان داشت: دشمن تحریم کرد و این تحریم برای عقب ماندن و نسخه اصلی برای شکست ایران بود، ولی این تحریم وهمی بیش نبود و باتفکر مادی نمی‌توانست افق‌های عالمانه و شرح صدر معنوی ملت ایران را ببیند و هر چه آمد، به دربسته خورد و منجمد ماند.

فرمانده سپاه عنوان کرد: دشمن به دنبال دولت سازی بود و جهان اسلام را نوسازی سیاسی کند و آن را از صفحه جهان حذف نماید و به جنگ با خدا و رسولش (ص) آمد، ولی همه پروژه‌ها در عراق و افغانستان شکست خورد و شاهکار ایران این بود که سرعت عمل را از دست دشمن بیرون آورده و در پادگان‌ها محبوس کند.

سردار سلامی با اشاره به این که برای آمریکا پذیرش این مسائل سخت و موجب اغتشاشات فکری شد و او را وادار کرد هزینه‌های زیادی بدون دستاورد بپردازد. گفت: او امروز زخم خورده و ناتوان در گوشه‌ای از شط فرات ایستاده است و در جنگ یمن هم همه پشتوانه‌های او سوخت و همه اعتبار سیاسی خود را به صحنه آورده است و در این فتنه اخیر تلاش کرده جوانی را بفریبد و سطل آشغالی را آتش بزند و به عنوان سند جهانی ارائه دهد، این همه توان آمریکا است.

فرمانده سپاه با بیان این که فتنه وضع حمل کرده و نوزاد مرده روی دست امریکا گذاشته است ادامه داد: در ابتدا، غرب و اروپا از فتنه اخیر حمایت آشکار نمی‌کردند، ولی وقتی فریاد‌های دینی بر فتنه غلبه کرد، امریکا، آل سعود، فرانسه، آلمان و انگلیس می‌خواستند تنفس مصنوعی بدهند، اما جوابی نداد و آن‌ها دوباره در مقابل شکست آشکار ماندند و این پیروزی مبین، فتح و ظفر و نصر برای ملت ایران بود و خدا دوباره تجلی حمایت و یاری خود را از ملت ایران آشکار کرد.

سردارسلامی عنوان کرد: من به عنوان خادم، خاک پای ملت و مردم را بر روی صورتم می‌کشم که فتنه دشمن را متوجه شدند و دوباره به امواج انقلاب رو کردند و خورشید را دیده و می‌دانند که دشمن به دنبال تیرگی است ومی دانند که امریکایی که به دنبال حمایت از اغتشاش است، دنبال گرسنگی ملت و با تحریم ملت ایران را هدف گرفته است.

فرمانده سپاه بیان کرد: روی سخنم با جوانانی است که گرفتار تزویر دشمن اند، شما جوانان این سرزمین هستید، به دشمن درست نگاه کنید، ببیند چه کسی می‌خواهد گل‌های معطر این سرزمین را به دست طوفان‌ها قرار دهد و چه کسی تصمیم گرفته تا بانوان ما را از وقار و عفت و حیای همیشگی دور کند.

او عنوان کرد: جوانان فکر کنید و دوست و دشمن را بشناسید. امروز دشمن جوانان را بسیج کرده و هالیوود را برای تسخیر اندیشه‌های جوانان به راه انداخته و به دنبال هویت زدایی و روح زدایی اسلام از جوانان است.

فرمانده سپاه بیان کرد: به دشمن می‌گویم که فصل اباطیل شما بر ملت ما تمام شده و ملت ما از قوم اربعین و زنان وارث حضرت زینب (س) و فاطمه زهرا (س) هستند و از آنان الگو می‌گیرند و صاحب شرف اند و با دست خالی از برق شمشیر شما نترسیدند و علما بر دل‌ها نور افشانی می‌کنند و امروز میدان از ایمان و انگیزه و الهام و آگاهی پر شده و نور افشانی می‌کند.

سردار سلامی با هشدار به بدخواهان ملت ایران عنوان کرد: از دخالت در امور داخلی کشور دست بردارید. به آل سعود می‌گویم به قصر‌های شیشه‌ای پناه ببرید. این هشدار ما است. بیت شما عنکبوتی است. شما به اسرائیلی تکیه کرده اید که در حال فروپاشی است و این عاقبت کار شما است. امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها هم بدانند و دست از اینکار خود بردارند. شما نتوانسته اید تحریم را اعمال کنید، کشتی‌ها را زدید، ما هم زدیم، هر حرکتی علیه ملت ایران انجام دهید، چند برابر ضربه می‌بینید.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/l129

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا