سیاسی

رژیم صهیونیستی با حمله به بیمارستانی درغزه اوج رذالت خود را نشان داد

آیت الله نوری همدانی:

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی با محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب آورده‌است: رژیم صهیونیستی با حمله وحشیانه به بیمارستان المعمدانی غزه اوج رذالت و پستی خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش ندای قم، در این پیام که روز چهارشنبه دراختیارمان قرار گرفت،‌آمده است:‌ اکنون‌ وظیفه انسانی هر فرد آزاده با هر دین و مذهب متفاوت شده است، هر انسان با وجدان نمی‌تواند نسبت به این جنایت دردناک بی‌تفاوت باشد، سران کشورهای اسلامی نیز باید از این وضع خارج شده و در گام نخست در دفاع از این ملت ستمدیده ارتباط خود را با این رژیم کودک کش قطع نموده و بجای قطعنامه و بیانیه اقدام عملی نمایند تا تاریخ نام آنها را در ردیف این جانیان بی‌رحم قرار ندهد.

دربخش دیگری از این پیام آمده‌است: امروز سکوت در برابر این جنایت جایز نیست و اعلام انزجار و دفاع لازم و ضروری می‌باشد. طبق وعده خداوند متعال زمان فتح و پیروزی نزدیک است و انشاءالله اسرائیل و اربابانش بزودی به زوال و نابودی خواهند رسید و جبهه مقاومت با وحدت و همدلی و توکل به خدا پیروز خواهند شد.

پیام حاکیست: در پایان از ملت های اسلامی و مردم عزیز ایران می‌خواهم از هیچ کمکی نسبت به این مردم مظلوم کوتاهی نکنند.

اشغالگران صهیونیست روز گذشته بیمارستان المعمدانی در غزه را بمباران کردند و در نتیجه این اقدام جنایتکارانه و بر اساس اعلام منابع خبری بیش از ۵۰۰ فلسطینی در این بیمارستان به شهادت رسیدند.

دولت جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان غزه امروز را در کشور عزای عمومی اعلام کرد.

درس‌های حوزه علمیه قم نیز در پی این جنایت هولناک تعطیل شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/nlnh

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا