سیاسی

رژیم اشغالگر قدس با جنایت علیه مردم غزه، خوی توحش خود را نشان داد

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س):

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)گفت: آنچه امروز در غزه و در سرزمین­‌های اشغالی می‌گذرد، شواهد آشکاری از خوی توحش و ظلم و ستم مستمر رژیم جنایتکار صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی­‌دفاع فلسطین است.

به گزارش ندای قم، آیت الله سید محمد سعیدی روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایت رژیم اشغالگر قدس درحمله به بیمارستان المهمدانی در غزه آورده‌ است: بار دیگر مبارزات‌ اسلامی‌ جوانان دلیر و غیور فلسطین، با دست‌های خبیث و جنایتکار رژیم جعلی، کودک‌کش و غاصب صهیونیستی، رنگ خون به خود گرفت و دل‌های مسلمانان، آزادگان و آزادیخواهان جهان را جریحه‌دار و لبریز از خشم و نفرت نسبت به جنایات وحشیانه و غیر انسانی این رژیم خبیث نمود.

پیام حاکیست:‌حملات بدون وقفه، دیوانه‌وار و جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه، به ویژه حملۀ وحشیانه به بیمارستان غزه و شهادت صدها تن از مردم مظلوم و بی‌دفاع و مجروحان و بیماران، نشان‌گر استیصال و درماندگی این رژیم منحوس در رویارویی با مبارزات جوانان شجاع فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی است. مبارزاتی که بیش از پیش موجب فروریختن هیبت پوشالی و دروغین رژیم صهیونیستی گردیده و نشانه‌های ناتوانی و زوال را در آن آشکار نموده و خوی تجاوزگری و بی‌شرمی از ارتکاب جنایات توسط این رژیم کودک‌کش را بیش از هر زمان دیگر نمایان کرده‌است.

دربخش دیگری از این پیام آمده‌است: بدون تردید، تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، نتیجۀ تسلیم برخی دولت‌های عربی نسبت به توطئه‌های استکبار جهانی در عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس است. مسئله‌ای که نه تنها موجب تضمین امنیت صهیونیست‌ها نخواهد شد، بلکه ظرفیت‌های مقاومت اسلامی و ضدّ صهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان و آزادگان جهان را ارتقا خواهد داد و همانند گدازه‌های آتش بر سر اشغالگران فرود خواهد آورد، تا جایی که به فرموده رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای دامت برکاته اساساً این رژیم جعلی و کودک‌کش هر روز به پایان سیاه و تبهکارانۀ خود نزدیک‌تر می‌شود.

بیانیه حاکیست:‌ جنایتکاران غاصب فلسطین عزیز، این قبلۀ اول مسلمانان و پارۀ تن اسلام بدانند که قدرت‌نمایی پوشالی و احمقانۀ آنان بزرگ‌ترین شاهد ضعف و زبونی و شکست آن‌هاست و رژیم منحوس صهیونیستی محکوم به فناست و فلسطین متعلق به ملت فلسطین است و هر لجاجتی در مقابل این حق مسلم، سرنوشتی جز شکست و ناکامی به دنبال نخواهد داشت و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، اگر جنایات آن‌ها ادامه پیدا کند، مسلمانان و نیروهای مقاومت بی‌تاب می‌شوند و دیگر کسی نمی‌تواند جلوی آنها را بگیرد.

آیت الله سعیدی در بخش دیگری از این پیام بیان کرده‌است: اینجانب از جوار روضه منوره حضرت فاطمه معصومه صلوات الله علیها ضمن محکومیت شدید جنایات اخیر رژیم پلید صهیونیستی و تجلیل از مقاومت غیورانه و عزتمندانه ملت قهرمان و مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری و جنایات ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی، رجاء واثق دارم که با راهبرد مقاومت و ایستادگی جوانان سلحشور و قهرمان فلسطینی و حمایت‌های مستمر و همه‌جانبه دولت‌ها و ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه جهان به زودی شاهد زوال و نابودی رژیم منحوس و کودکش صهیونیستی و دفع غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای جهان اسلام و آزادی سرزمین‌های اشغالی به ویژه قدس شریف باشیم.

برافراشته شدن پرچم عزا بر فراز گنبد حرم مطهر حضرت معصومه (س)

پرچم عزا بر فراز گنبد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران روز چهارشنبه در پی اعلام عزای عمومی در کشور توسط دولت در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه برافراشته شد.

اشغالگران صهیونیست روز گذشته بیمارستان المعمدانی در غزه را بمباران کردند و در نتیجه این اقدام جنایتکارانه و بر اساس اعلام منابع خبری بیش از ۵۰۰ فلسطینی در این بیمارستان به شهادت رسیدند.

دولت جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان غزه امروز را در کشور عزای عمومی اعلام کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/4fy7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا