سیاسی

دشمنان از قدرت مقاومت فلسطین بهت زده شدند

جانشین فرمانده سپاه قم:

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم با بیان اینکه جهانیان و هم‌پیمانان رژیم صهیونیستی از قدرت امروز فلسطینی‌ها بهت زده شدند، گفت: رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل با استفاده از قدرت رسانه، هیمنه پوشالی برای خود ایجاد کرده‌است.

به گزارش ندای قم، سردار مهدی کبیری‌پور درگفت وگویی عملیات اخیر مبارزان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی را نشان از قد کشیدن و بالندگی کودکان و نوجوانانی دانست که سال‌ها شاهد مظلومیت پدران و مادران خود و ظلم و تعدی غاصبان مسجدالاقصی بوده اند و اظهار داشت: امروز درهای قلعه پوشالین یهود، توسط شیربچه‌های تربیت شده با آوای حیدری مقام معظم رهبری، از جای کنده و طبل رسوایی صهیونیست‌ها در گوش جهانیان طنین‌انداز شده‌است.

رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه هفته جاری عملیات بی‌نظیر خود با نام «طوفان الاقصی» را از غزه علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران سابقه نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده، به طوری که «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی به طور ضمنی به موفقیت مقاومت در این زمینه اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه قدرت جوانان فلسطینی، محصول صبر و مقاومت مقدسی است که ریشه‌های آن از خون مردم مظلوم فلسطین، در اعماق تاریخ و در این وادی رمزآلود، سیراب شده است افزود: سانسور جاهلانه‌ مظلومیت و ناله‌های مردان و زنان و کودکان فلسطینی، بوسیله‌ غول‌های رسانه‌ای صهیون، باعث شد تا چشمان ناپاک شیاطین عالم، رشد و نمو فرزندان ابراهیم را نبینند و اینگونه غافلگیر و بهت زده شوند.

وی با تصریح بر اینکه رژیم غاصب صهیونیستی، سال‌هاست که با استفاده از قدرت رسانه و سرمایه‌های انباشته از ربا، هیمنه‌ پوشالین برای خود ایجاد نموده و با ارعاب حاکمان وابسته و بزدل، اهداف خبیثانه خود را دنبال کرده است، گفت: درحالی‌که طبق نص صریح قرآن، آن‌ها سست‌ترین بنیادها را در اختیار داشته‌اند. طوفان القصی خانه‌ سست بنیان شبکه‌ عنکبوتی صهیون را از پس نقاب‌ها و تزویرها بیرون کشیده و بر باد داده‌است.

کبیری‌پور با اشاره به وعده‌های نویدبخش امامین انقلاب در مورد نابودی قطعی اسرائیل غاصب اظهار کرد: پشتیبان وعده‌های صادقانه امامین انقلاب، اعتماد راسخ به سنت‌های الهی است نتیجه صبر و استقامت در راه انبیا، صدیقان، شهدا، صالحین و قرار گرفتن در مسیر بزرگراه سنت‌های قطعی خداوند متعال است و امروز روز تحقق این وعده‌هاست.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که در نتیجه تداوم حملات رژیم صهیونیستی به این باریکه برای چهارمین روز متوالی، شمار قربانیان از سحرگاه روز شنبه تا سه‌شنبه شب به ۹۵۰ نفر از جمله ۲۶۰ کودک و ۲۳۰ زن رسیده‌است.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای اعلام کرد: ۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیز از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه زخمی شدند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/ryd2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا