سیاسی

ارتقای ظرفیت گروه‌های جهادی با هم‌افزایی محقق می‌شود

استاندار قم:

استاندار قم با اشاره به نقش گروه‌های جهادی در خدمت‌رسانی به محرومان و محرومیت زدایی در جامعه، بر لزوم هم‌افزایی، تعامل و همکاری هر چه بیشتر این گروه‌ها با دستگاه‌های متولی در جهت ارتقای ظرفیت‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی در جلسه هماهنگی و هم‌افزایی بین دستگاه‌های خدمت‌رسان استان  با قدردانی از تلاش و فعالیت گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف، خدمت در این گروه‌ها را بسیار با ارزش و دارای اجر معنوی دانست.

وی در ادامه داشتن اطلاعات و آمار صحیح را لازمه برنامه‌ریزی و ارائه خدمات مناسب و موثر برشمرد و افزود: باید در اسرع وقت به آمار دقیقی از میزان حمایت‌های انجام شده به اقشار آسیب پذیر و محرومان در استان برسیم و این مهم فقط از طریق ارتباط تعریف شده و منظم بین دستگاههای حمایتی و گروه‌های جهادی به‌دست می‌آید.

شاهچراغی به حمایت‌های انجام شده از اقشار آسیب پذیر در ایام مقابله با کرونا در قالب‌های کمک‌های مومنانه، قرارگاه‌های خیریه مردمی و گروه‌های جهادی تشکیل شده در محله‌ها و مناطق مختلف شهری و روستایی اشاره کرد و گفت: آن اقدام‌های ارزشمند بستر بسیار مناسب و تمرینی بود و اطلاعات خوبی از اقشار آسیب پذیر و محرومان در اختیار این نهاد قرار داد و اکنون می‌توان از تجربه‌های آن دوران بهره برد.

استاندار قم ساماندهی گروه‌های جهادی، موسسه‌های خیریه و تشکل‌های مردمی حمایتی و تقویت ارتباط بین آنها را ضروری عنوان و خاطرنشان کرد: این موضوع مهم باید توسط نهادهای مسئول و با همکاری خود موسسه‌ها پیگیری و انجام شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/fhsx

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا