ویژهیادداشت

جو مجلس یکی از نمایندگان قم را گرفت!

حاضرم با لباس رفتگران شهرداری، خیابان‌های اطراف حرم را جارو کنم؛

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در سال منتهی به انتخابات مجلس پیشنهاد عجیب و غریبی داد.

به گزارش ندای قم،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری شامگاه شنبه 9 اردیبهشت‌ماه در سومین گردهمایی و هم اندیشی اعضای ادوار شورای اسلامی شهر مقدس قم در سالن جلسات رضوان شهرداری قم حاضر و در سخنرانی خود دچار جوگرفتگی انتخاباتی شد.

نماینده مردم قم که در این جلسه پیشنهاد عجیب و غریبی را مطرح کرد، گفت: پیشنهاد دارم نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، استاندار، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قم یک روز در هفته و یا در ماه، در یکی از خیابان‌های اطراف حرم حاضر شویم تا زیر پای زائرین حرم حضرت معصومه(س) را جارو کنیم.

وی در این خصوص، افزود: البته این جاروکشیدن و خدمت به زائرین باید با لباس رفتگران شهرداری انجام شود تا مردم بدانند ما خدمت‌گذاران آن‌ها هستیم.

البته دقایقی بعد حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری رئیس کل دادگستری استان قم طی سخنانی در واکنش به این پیشنهاد عجیب و غریب اظهار کرد: بهترین خدمت به حضرت معصومه(س)، خدمت به زائرین و مجاورین حرم مطهر است.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در موقعیتی که نصیب ما شده به خوبی خدمت رسانی داشته باشیم برای مردم، خدمت به حضرت معصومه(س) است، نیازی نیست حتما لباس خادمی بپوشیم.

این پیشنهاد عجیب و غریب از سوی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی آن هم در سالی که منتهی به انتخابات مجلس طبیعتا نگفته هم پیداس ناشی از چه اتفاقی است و چه هدفی پشت آن نهان شده است.

گویی برخی افراد پس از انتخاب شدن به عنوان نماینده مجلس در خوابی زمستانی و 4 ساله فرو می‌روند و دوباره در آستانه انتخابات دور بعدی از خواب برخواسته و پیشنهادات عجیب و غریبی از خود صادر می‌کنند.

اتفاقی که نه تنها در قم بلکه متاسفانه در شهرهای بسیاری می‌توانیم آن را ملاحظه کنیم، موضوعی که حتی در خود مجلس نیز شاهد آن هستیم و در سال منتهی به انتخابات دور بعدی، جنب و جوش بسیاری در میان برخی افراد به راه افتاده است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/jt63

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا