اقتصاد

پرونده اموال متروکه قطار شهری قم تعیین تکلیف شود

مدیرکل اموال تملیکی استان قم خواستارشد،

مدیرکل اموال تملیکی استان قم خواستار مرتفع شدن مشکلات پیش روی تعیین تکلیف برخی پرونده‌های متروکه از جمله پرونده بزرگ قطار شهری و سی ان جی شد و گفت: امیدواریم با کمک و همکاری بازرسی استان هر چه سریع‌تر وضعیت پرونده‌های یاد شده به سرانجام برسد.
به گزارش ندای قم ،عملکرد سال ۱۴۰۱ اداره کل اموال تملیکی استان قم، ۳۱ فروردین، با حضور محمود طالبی مدیرکل بازرسی استان قم، برگزار شد.
در این جلسه، حسین اصغری مدیرکل اموال تملیکی قم به تشریح عملکرد و اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۱ پرداخت و عنوان کرد: تمامی پرونده‌های رسوبی قبل از سال ۱۳۹۸ تعیین تکلیف شده و هیچ پرونده دارای رای قطعی ماقبل سال ۱۳۹۸ در استان قم بلاتکلیف نیست.
وی همچنین در خصوص ۲۵ پرونده کالاهای متروکه رسوبی ارسالی از سوی بازرسی استان در منطقه سلفچگان بیان کرد: تاکنون ۲۰ پرونده آن به سرانجام رسیده و ۵ پرونده دیگر در حال تعیین تکلیف نهایی است.
اصغری در گزارشی به کالاهای رسوبی منطقه آزاد سلفچگان اشاره کرد و یادآور شد: براین اساس حدود ۲۸۰ پرونده کالاهای متروکه سنواتی در گمرکات سلفچگان موجود است که به محض ارسال به اداره کل تملیکی قم تعیین تکلیف می‌شود.
وی خواستار مرتفع شدن مشکلات پیش روی تعیین تکلیف برخی پرونده‌های متروکه از جمله پرونده بزرگ قطار شهری و سی ان جی شد و گفت: امیدواریم با کمک و همکاری بازرسی استان هر چه سریع‌تر وضعیت پرونده‌های یاد شده به سرانجام برسد.
در این جلسه نیز، محمود طالبی مدیر کل بازرسی استان قم عنوان کرد: هماهنگی اموال تملیکی و بازرسی استان به بالاترین حد خود رسیده و این باعث شده تا کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف و به روز رسانی شوند. تمامی مشکلات از این طریق قابل حل و فصل است.
وی بیان کرد: جهت جلوگیری از رسوب کالا، بازرسی استان پای کار بوده و هر کمکی بتواند در این امر انجام خواهد کرد.
در این دیدار راهکارهای به منظور رفع مشکلات و تسریع در امور پیشنهاد شد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/atj6

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا