اقتصاد

موتورخانه مرکزی مسجد جمکران احداث می شود

به همت بسیج سازندگی استان قم :

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم از اجرای پروژه موتورخانه مرکزی مسجد مقدس جمکران به همت بسیج سازندگی خبرداد و گفت: این پروژه از ابتدای سال جاری آغاز شده و در صورت تامین اعتبارات لازم تا 22 بهمن‌ماه به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش ندای قم به نقل از سپاه قم ،مهران اسدی با بیان اینکه پروژه موتورخانه مسجد مقدس جمکران به منظور تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایش و گرمایش این مسجد درحال دنبال شدن است، اظهار کرد: گسترش فضاهای خدماتی و رفاهی مسجد مقدس جمکران موجب شده است که این مکان نیازمند یک موتورخانه مرکزی باشد.

وی از واگذاری مسئولیت ساخت پروژه موتورخانه مسجد جمکران بر عهده بسیج سازندگی سپاه استان قم خبرداد و اضافه کرد: از ابتدای سال جاری این پروژه آغاز شده است و اجرا و طراحی به صورت همزمان انجام می شود و تا امروز هزار تن بتن ریزی انجام شده است و امیدواریم تا پایان برج هفت اسکلت‌بندی ساختمان انجام و به مرحله تاسیسات ورود کنیم و تا 22 بهمن‌ماه این پروژه در صورت تامین اعتبار لازم به سرانجام خواهد رسید.

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم از تکمیل شبستان بقیع به‌عنوان یکی دیگر از پروژه‌های واگذار شده به بسیج سازندگی خبرداد و گفت: این پروژه نیز به 50 درصد پیشرفت رسیده است و تا یک ماه دیگر تکمیل خواهد شد.

 

 

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/0li0

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا