اقتصادویژه

معافیت بیمه‌ای کارگاه‌های تولید پوشاک تا سقف ۵ نفر

معاون سازمان صمت استان قم خبرداد:

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان قم، گفت: سهم حق بیمه کارفرمایان کارگاه‌های تولید پوشاک پس از اخذ مجوز‌های تولید، تا سقف ۵ نفر صفر شد.
به گزارش ندای قم ،امیرحسین پروان با بیان اینکه کارفرمایان در کارگاه‌های تولیدی پوشاک پس از اخذ مجوز‌های تولید، تا سقف ۵ نفر اشتغال، از پرداخت حق بیمه معاف هستند، گفت: این تسهیلات به منظور کمک به فعالان این صنعت در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه هزار و ۵۰۰ واحد تولید پوشاک در استان قم وجود دارد، گفت: در کنار این واحد‌ها ۲ هزار واحد صنفی در زمینه فروش پوشاک فعال هستند.
پروان افزود: در شهر کهک بیشتر واحد‌هایی که در زمینه پوشاک فعالیت می‌کنند، واحد صنفی نیستند و بیشتر در منازل فعالیت دارند که نیازمند دریافت مجوز صنفی یا صنعتی است.
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در خصوص سامان دهی این صنف گفت: در شهرک شکوهیه و یا در ناحیه صنعتی سیرو زمین‌هایی برای توسعه کار این صنف در نظر گرفته شده است.
وی افزود: این زمین‌ها در بلوک‌های کارگاهی با متراژ ۳۰۰ متر است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی، زمین دریافت کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/kxb2

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا