اقتصاد

فرصت ۲ هفته ای استاندار برای شناسایی۱۰۰ فرصت سرمایه‌ گذاری

در جلسه بررسی مسائل اقتصادی قم مطرح شد؛

استاندار قم گفت: همه مدیران باید طی ۲ هفته آینده ۱۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری استان قم را شناسایی کرده تا نسبت به تعیین تکلیف آنها تصمیم‌گیری شود.

به گزارش ندای قم، سیدمحمد آقامیری در جلسه بررسی مسائل اقتصادی استان در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۳، اظهار کرد: ما نیز در مجموعه مدیریت استان برای سرمایه‌گذارانی که با سرمایه شخصی خود به این فرصت‌ها ورود کنند بسته‌های تشویقی در نظر خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه دستگاه‌هایی همچون جهاد کشاورزی، صمت، میراث فرهنگی و غیره موظف هستند فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش‌های خود را معرفی کرده تا نسبت به آن‌ها تصمیم گیری کنیم.

استاندار قم افزود: همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان‌ها و بخش‌ها نیز شناسایی خواهد شد تا موضوع سرمایه‌گذاری صرفاً در شهر قم متمرکز نباشد.

آقامیری اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب سال ۱۴۰۳ را سال جهش تولید با مشارکت مردم نام‌گذاری کرده‌اند این برای ما شعار نیست بلکه فرمان است.

استاندار قم خاطرنشان کرد: زمان برای ما بسیار حائز اهمیت است و توجه داشته باشید تحقق دستور ایشان هرچه سریع‌تر باید انجام شود.

وی اظهار کرد: همه مدیران استان باید برای حل مشکلات مردم و رسیدگی به مسائل استان اهتمام جدی داشته باشند.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کمبود تخت در مجموعه‌های گردشگری قم گفت: مجموعه مدیریت شهری با همکاری اداره کل میراث فرهنگی باید مدلی طراحی کنند تا سرمایه‌گذار جهت ساخت انواع هتل تشویق شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/fssd

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا