اقتصاد

طرح کاسبان امین قم می‌تواند الگویی برای کل کشور شود

قائم مقام وزیر صمت :

قائم مقام وزیر صمت گفت: کاسبان امین طرح بسیار موفقی است که با ابتکار استاندار و ستاد تنظیم بازار قم اجرایی شده و می‌تواند رقابت مثبتی بین اصناف و کسبه ایجاد کند.

به گزارش ندای قم، قائم مقام وزیر صمت در دیدار با استاندار قم با بیان اینکه طرح کاسبان امین قم می‌تواند الگویی برای کل کشور شود گفت: کاسبان امین طرح بسیار موفقی است که با ابتکار استاندار و ستاد تنظیم بازار قم اجرایی شده و می‌تواند رقابت مثبتی بین اصناف و کسبه ایجاد کند.

فرحی با اشاره به فعالیت بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد صنفی در کشور گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به تنظیم بازار داشته و همواره نسبت به سفره مردم دغدغه‌مند عمل کرده است.

استاندار قم نیز در این جلسه به تاثیر اجرای طرح کاسبان امین بر کاهش نرخ تورم اشاره کرد و گفت: دستاورد‌های این طرح در کاهش تورم کاملا قابل مشاهده است به طوری که اکنون تورم استان قم از میانگین کشوری کمتر شده است.

سیدمحمد آقامیری بر توجه بیشتر وزارت صمت به سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات ۱۲۴ تاکید کرد و افزود: این سامانه باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی مردم باشد و محیط کسب و کار را برای متخلفان ناامن کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/k98u

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا