اقتصاد

صنعت مبلمان قم نیاز به برندسازی دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم گفت: صنعت مبلمان این استان نیاز به برندسازی و معرفی هرچه بیشتر دارد که در این راستا آمادگی داریم تا با همکاری واحدهای تولیدی به ارتقا جایگاه این صنعت کمک کنیم.

به گزارش ندای قم، وحید آشتیانی در گفت‌وگویی با اشاره به سهم و جایگاه بسیار بالای صنعت مبلمان استان در تولیدات کشور، بیان کرد: علی رغم جایگاه بسیار خوب مبلمان و منبت قم در بازار فروش پایتخت و سایر استان‌های کشور، هنوز نام و برند صنایع مبل این ستان جایگاه واقعی خود را در ذهن مشتریان پیدا نکرده‌است.

وی گفت: در همین راستا، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمود طالبی مدیرکل بازرسی استان از واحدهای تولیدی نمونه این صنعت در شهرک صنعتی تخصصی ثامن بازدید شد و در جلسه صمیمی با این صنعتگران، موانع و مشکلات اصلی بر سر معرفی و برندسازی این هنر صنعت مطرح و راهکارهای اجرایی برای آنها مصوب گردید.

وی ادامه داد: از مصوبات این جلسه تشکیل کارگروه تخصصی صنعت مبلمان برای ایجاد اتاق فکر برای ارائه راهکارهای اجرایی و برداشته شدن موانع برندسازی صنعت مبل استان و همچنین اختصاص فضاهای تبلیغاتی و تسهیل راههای دسترسی به شهرک صنعتی ثامن بوده‌است.

آشتیانی بیان داشت: امیدواریم حال که بخش دولتی با تمامی قوا پای کار آمده‌است، بخش تولیدی نیز با همکاری مناسب خود در قالب یک کار گروهی و تیمی، تمام توان خود را برای معرفی تولیدات خود در بازارهای داخلی و خارجی صرف نماید تا در پایان سال بتوانیم گام مثبتی در تحقق شعار سال برداشته باشیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/iue7

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا