اقتصاد

تکمیل واحدهای صنعتی دارای زمینه توسعه در اولویت است

استاندار قم:

استاندار قم با بیان اینکه در میدان عمل تمام قد در خدمت تولیدکنندگان هستیم، گفت: باید تکمیل واحدهایی که زمینه توسعه و گسترش دارند، در استان در اولویت نخست قرار بگیرند.

به گزارش ندای قم به نقل از ایرنا ،سید محمدتقی شاهچراغی روز چهارشنبه  در آیین افتتاح دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شکوهیه قم، با بیان اینکه با مجموعه‌های گوناگون کشوری برای حل مشکلات استان مکاتبه و یا جلسه برگزار می‌کنیم، افزود: هر جا که مانعی در کار تولید باشد، درصددیم که آن را رفع کنیم.

وی با تقدیر از سرمایه‌گذارانی که در رونق تولید و اشتغالزایی در جامعه نقش ایفا می‌کنند، گفت: هر کسی که در این مسیر گام برمی دارد، جا دارد که به او خداقوت و آفرین گفت و الحمدالله این مساله در این واحدهای تولیدی رخ داده‌است.

استاندار قم اضافه کرد: امیدوار هستیم که با فعال شدن این گونه واحدهای صنعتی در استان، هم نیاز کشور رفع و همچنین زمینه صادارات تولیدات آنان فراهم شود.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: اگر ما تلاش کنیم؛ به طور حتم خداوند متعال نیز ما را در انجام امور یاری می فرماید.

وی همچنین در حاشیه این دو افتتاح نیز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: امروز دو واحد صنعتی که در راستای تامین نیازمندیهای کشور عزیزمان تلاش می‌کنند، در استان به بهره برداری رسید.

وی افزود: در مصوبه سفر رییس‌جمهوری به استان؛ برای سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده است که ان‌شاءالله این مساله در ارتقای تولید نقش بسزایی خواهد داشت.

شاهچراغی با بیان اینکه اگر بتوانیم در کشور یک گام برای کسی برداریم، ارزشمند است؛ ادامه داد: هدف اصلی که پیش بینی شده است، احیای واحدهای تعطیل و تکمیل ظرفیت واحدهای نیمه‌فعال است و ان‌شاءالله این مسیر پرشتاب ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر شتاب و سرعت دستگاه‌های دولتی تصریح کرد: باید فرایند دسترسی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را به مسئولان کوتاه کنیم و مسیر را برای تولید هموار سازیم.

استاندار قم خاطرنشان کرد: بدنه دولت سنگین است و نیاز به محرک دارد که ان شاءالله امیدوار هستیم که ما بتوانیم این نقش را انجام بدهیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/wkvn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا