اقتصاد

توزیع سبد کالا بین کارگران در دهه فجر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم مطرح کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: توزیع سبد کالا در میان کارگران به خصوص کارگران حادثه دیده ازجمله اقداماتی است که در ایام دهه فجر به آن توجه شده است.
به گزارش ندای قم ،وحید وزیری‌راد در گفت‌وگویی درخصوص فعالیت‌های این اداره در ایام دهه فجر، اظهار کرد: دیدار با کارکنان، کارآفرینان و ورزشکاران کارآفرین یکی از برنامه‌های دهه فجر است.
وی با اشاره به دیدار تشکل‌های کارگری با مراجع و خانواده‌های شهدای کارگری، مطرح کرد: تجلیل از خانواده‌های شهدای کارگر و غبارروبی مزارشهدا از دیگر برنامه‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این ایام است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با بیان اینکه آذین‌بندی کارخانه‌جات نیز دنبال می‌شود، عنوان کرد: همچنین توزیع سبد کالا در میان کارگران به خصوص کارگران حادثه دیده ازجمله اقداماتی است که در ایام دهه فجر به آن توجه شده است.
وی با اشاره به اینکه زنگ ورود امام خمینی(ره) نیز در کارخانه‌جات به صدا در خواهد آمد، خاطرنشان کرد: بازدید از آسایشگاه‌های سالمندان نیز در این ایام دنبال خواهد شد.
وحیدی از حضور مستمر مدیران این اداره‌کل در مساجد یاد کرد و گفت: امکانات و سالن‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این ایام در خدمت انقلاب خواهد بود و گروه‌های مختلف می‌توانند با هماهنگی قبلی از این ظرفیت برای برگزاری جشن‌های انقلاب استفاده کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/pwci

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا