فرهنگ و هنر

کار فرهنگی مستمر برای تقویت اعتقادات دختران جامعه ضروری است

سردار رادان در دیدار با تولیت حرم کریمه اهل بیت(ع):

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به در پیش بودن روز دختر گفت : کار فرهنگی برای دختران جامعه هزینه نیست بلکه درآمد و سرمایه گذاری است و برای این کار هم نباید به روز دختر اکتفا کرد.
به گزارش ندای قم از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، سردار احمدرضا رادان روز شنبه در دیدار با تولیت حرم کریمه اهل بیت(ع) با توجه به سالروز ولادت حضرت معصومه(ع) و روز دختر گفت : کار فرهنگی مستمر برای تقویت اعتقادات دختران جامعه ضروری است و برای این کار هم نباید به روز دختر اکتفا کرد بلکه باید کار فرهنگی بلندمدت انجام شود.
وی همچنین با اشاره به شهادت مظلومانه آیت الله سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی عمر با برکت خود را صرف وحدت در استان سیستان و بلوچستان کرد و در مدت کوتاهی مرجع حل اختلافات در آن استان شد.
فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به نگاه عمیق علمی آیت الله سلیمانی افزود: در عین جایگاه علمی بالایی که داشت با قشرهای مختلف جامعه به راحتی ارتباط می گرفت و در میان مردم هم از محبوبیت برخوردار بود.
پلیس ایران با دختران پدرانه برخورد می‌کند
تولیت آستان مقدس بانوی کرامت نیز در این دیدار با بیان اینکه پلیس همانطور که با دختر خود در خانه صحبت می‌کند در برخورد با دختران دیگران هم پدرانه برخورد می‌کند، گفت: صحبت کوتاه پدرانه پلیس با دختران تأثیر فراوانی بر روی آنها دارد و یک پیام بین المللی هم دارد که پلیس ما برخلاف پلیس دیگر کشورها با مردم خود مهربانانه برخورد می کند.
آیت الله سید محمد سعیدی اظهار کرد: برخورد پلیس با تخلفات در جمهوری اسلامی نگاهی جدید و خارج از حیطه متعارف در بین نیروهای انتظامی در جهان است.
وی با بیان اینکه رویکرد پلیس جمهوری اسلامی ایران اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است و خط مقدم مقابله با بدحجابی بخش‌های فرهنگی کشور هستند، گفت: پلیس آخر خط مقابله با معضلات فرهنگی از جمله بد حجابی است ولی آخر خط بودن رسالت فرهنگی و پدرانه پلیس را کم نمی کند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/yl6w

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا