فرهنگ و هنر

ویژه برنامه های حرم مطهر برای کودکان ۵ تا ۱۰ سال

در تابستان ۱۴۰۱ اجرا می‌شود؛

واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت در تابستان ۱۴۰۱ برنامه های متنوعی را برای کودکانی که در حرم مطهر حضور دارند و کودکانی که در فضای مجازی این آستان مقدس را دنبال می کنند ارائه می دهد.

به گزارش ندای قم  ؛ به همت واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت ویژه برنامه های کودکان فاطمی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ویژه کودکان ۵ تا ۱۰سال برگزار می شود.

حجت الاسلام جعفری، اظهار کرد: اولین برنامه ویژه کودکان در ایام تابستان ۱۴۰۱ برنامه بچه های بهشت در قالب غرفه‌های حوض نقاشی، راز قصه و سرباز کوچک است که همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور کارشناسان حوزه کودک زیر بالکن غربی شبستان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

وی افزود: دومین برنامه ویژه کودکان نیز «یک روز بیاد ماندنی» در قالب مسابقه، جُنگ کودک، قصه گویی، برنامه های چندرسانه ای، جامپینگ و استفاده از غرفه بازی ها ویژه گروه های دانش آموزی است که با توجه به درخواست های گروهی از طریق تماس با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۰۱ و دریافت نوبت در رواق کودک حرم مطهر بانوی کرامت واقع در جنب درب یک برگزار می‌شود.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت، ادامه داد: سومین ویژه برنامه کودکان فاطمی در ایام تابستان ۱۴۰۱ نیز ارائه برنامه های مختلف از جمله مسابقه، پویش و ارائه محتوای ویژه کودک در فضای مجازی آستان مقدس بانوی کرامت به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/koodak و نشانی کانال ایتای haramqom_koodak است.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/g14h

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا