فرهنگ و هنر

مناسبت‌های تبلیغی به 9 مورد افزایش یافته‌اند

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه:

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مناسبت‌های تبلیغی از پنج به 9 مورد افزایش یافته‌اند و تلاش می‌کنیم در برخی مناسبت‌ها، حتما اعزام مبلغان تخصصی را داشته باشیم.

به گزارش ندای قم، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی شفیع‌زاده در دیدار با رئیس مجمع نمایندگان طلاب اظهار کرد: اعزام تخصصی، رویکرد جدید اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف است و در این زمینه از ظرفیت مجمع نمایندگان طلاب هم استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: تغییراتی در این زمینه در اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف ایجاد شده و تلاش می‌کنیم تبلیغ تخصصی را در دستور کار قرار دهیم.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه در گذشته پنج مناسبت تبلیغی وجود داشت گفت: با تلاش صورت گرفته، این مناسبت‌ها به 9 مورد افزایش یافته‌اند و در ایامی مانند دهه فجر، هم اعزام عمومی و هم اعزام تخصصی صورت می‌گیرد.

اعزام 17 هزار نفر مبلغ را به مناطق مختلف کشوردرسال گذشته

وی ادامه داد: سال گذشته، توفیق اعزام 17 هزار نفر مبلغ را به مناطق مختلف کشور داشتیم همچنین در دهه فجر، دو اعزام تخصصی با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و در قالب سخنرانی های چند رسانه‌ای در بقاع متبرکه و مساجد سراسر کشور صورت گرفت.

شفیع‌زاده با بیان اینکه این اعزام‌های تخصصی در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی هم تکرار شده است خاطرنشان کرد: تشکیل کارگروه‌های تخصصی 12 گانه از سال گذشته شروع شده و همزمان با هفته وقف امسال، هفتمین کارگروه با عنوان وقف و امامزادگان راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: زین پس حکم تبلیغ برای سرگروه‌های غیر تخصصی صادر نمی‌شود تا بتوانیم از بدنه مبلغان، تخصص در تبلیغ را مورد توجه قرار دهیم.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: علاوه بر اینها و با هدف ارتقاء سطح تبلیغ، برگزاری دوره‌های حضوری و مجازی آموزشی برای مبلغان به صورت جدی دنبال می‌شود

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/dg0m

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا