فرهنگ و هنر

مسجد متصدیان بسیاری دارد که می‌تواند موجب اختلاف شود

امیرآبادی نماینده مردم قم:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد تاکید کرد: همه فعالیت‌های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام و ولایت شوند.

به گزارش ندای قم ،احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین حیدری مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم با بیان اینکه از سال ۱۳۶۱ به عنوان مسئول کتابخانه و مسئول پایگاه بسیج در مسجد فعالیت داشته است گفت: درهمان دوران و با دستان خالی در مسجد فعالیت‌های بسیاری انجام می‌دادیم و معتقدم کار در مسجد با برکات زیادی همراه است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه ما در مجلس دغدغه اعتلای مسجد را داریم با اشاره به برخی آسیب‌ها در مساجد گفت: مسجد متصدیان بسیاری دارد که می‌تواند موجب اختلاف شود.

وی همچنین با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد تاکید کرد: همه فعالیت‌های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام و ولایت شوند.

امیرآبادی همچنین با اشاره به به برخی مشکلات زیرساختی در بحث مسجد و کانون‌های مساجد گفت: زیبنده قم نیست که در بحث زیرساخت‌ها از استان‌های دیگر عقب باشد.

وی تصریح کرد: از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارم برای تقویت‌های کانون‌های مساجد استفاده خواهم کرد تا شاهد رشد بیشتر کانون‌های مساجد باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تقدیر از استفاده از دهه هشتادی‌ها در کادر کانون‌ها و تمرکز بر روی این قشر جامعه بر بهره مندی بیش از پیش کانون‌های مساجد از ظرفیت حوزه علمیه تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم در ابتدای این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد کانون‌های مساجد از جمله اجتماع بزرگ دهه هشتادی‌ها در گلزار شهدا و تجدید میثاق با ولایت، تقدیر اعضای کانون‌ها از نیروی انتظامی، برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، توانمندسازی و کادر سازی در کانون‌ها و طرح تغییر کادر حداقل بکصد کانون به کادر نوجوان اشاره کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/jjmn

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا