فرهنگ و هنر

مراسم جشن عید غدیر در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت خبرداد:

مراسم شب عید سعید غدیر در قالب جشن شهر الولایه یکشنبه بعد از نماز عشا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی و مداحی سیدرضا تحویلدار همراه با شعرخوانی، اجرای سرود، تواشیح و مسابقه و اهدای متبرکات فاطمی در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

 

به گزارش ندای قم حجت‌الاسلام علی قاسمی در گفت‌وگویی ، با اشاره به مراسم حرم مطهر بانوی کرامت از شب تا شام عید سعید غدیر اظهار کرد: جشن شب عید سعید غدیر در قالب جشن شهر الولایه یکشنبه بعد از نماز عشا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی و مداحی سیدرضا تحویلدار همراه با شعرخوانی، اجرای سرود، تواشیح و مسابقه و اهدای متبرکات فاطمی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: صبح روز عید غدیر نیز از ساعت ۱۰:۳۰ مراسم جشنی در حرم مطهر، با قرائت خطبه غدیریه توسط حجت‌الاسلام بیات و مداحی علی رئوفی به همراه پخش زنده از شبکه دو سیما برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت گفت: بلافاصله بعد از نماز عصر مراسم جشن و سرور با مداحی سیدمحسن بنی فاطمی در شبستان امام خمینی (ره) برقرار است.

وی ادامه داد: مراسم قبل از اذان مغرب عید سعید غدیر در حرم مطهر نیز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین جوشقانیان و مداحی مسعود زمانی دنبال می شود.

قاسمی عنوان کرد: در شام عید مراسم جشن بزرگ شهر الولایه با سخنرانی آیت الله میرباقری و مداحی حسن شالبافان همراه با شعرخوانی، اجرای سرود، تواشیح و مسابقه و اهدای متبرکات فاطمی برگزار می شود.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/xei9

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا