فرهنگ و هنر

رونمایی از ۲۰ عنوان کتاب در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس قم

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم خبرداد:

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم از رونمایی ۲۰ عنوان کتاب در نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت قم خبر داد.

به گزارش ندای قم ، سرهنگ پاسدار امیر جعفری در گفتگویی اظهار داشت: نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در راستای برپایی کنگره ملی شهدای استان قم با مشارکت سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع سپاه و بسیج و خانه کتاب و ادبیات ایران در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدای قم برپا شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قم بیان داشت: این نمایشگاه که بعد از وقفه دوساله در قم برپا شده است ۲۰ عنوان کتاب جدید در حوزه دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

جعفری بیان داشت: در این نمایشگاه کتاب‌ها با تخفیف مناسبی از سوی ناشران ارائه می‌شود و بن‌های تخفیفی نیز به گروه‌های مختلف داده می‌شود.

وی گفت: دانشجویان و طلاب نیز با ارائه کارت شناسایی در محل نمایشگاه می‌توانند از بن‌های تخفیف الکترونیکی صادر می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قم افزود: برپایی نشست‌های تخصصی، فروش لوازم التحریر با نمادهای ایرانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

وی عنوان داشت: در این نمایشگاه بیش از ۶ هزار عنوان کتاب در حوزه‌های دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت عرضه شده است.

جعفری افزود: ۹۰ ناشر در ۱۱۵ غرفه آخرین تولیدات کتاب در عرصه دفاع مقدس را در قالب‌های مختلفی همچون رمان، داستان، زندگی نامه، شعر، تاریخ شفاهی و داستان کوتاه را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم ادامه داد: فعالیت این نمایشگاه تا روز ۲۶ آبان ماه که روز برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم است ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/vo1h

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا