فرهنگ و هنر

تفاوت فرهنگی میان دانشجویان مشکل‌ساز شده است

رئیس دانشگاه قم مطرح کرد:

رئیس دانشگاه قم با اشاره به افزایش تعداد دانشجویان اتباع در قم، گفت: باتوجه به تفاوت‌های فرهنگی که میان دانشجویان اتباع و بومی وجود دارد قانون به ما این اجازه را می‌دهد که نیمی از سال تحصیلی را حضوری و نیمی را به صورت غیر حضوری برگزار کنیم.

به گزارش ندای قم به نقل از خبرگزاری فارس،آیت‌الله عسگر دیرباز شب گذشته در جلسه بررسی مشکلات آموزشی دانشگاه‌ها که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه دانشگاه مفید همراهی بسیار مطلوبی با دیگر دانشگاه‌ها دارد، اظهار کرد: خیرین با دانشگاه‌ها ارتباط مطلوبی دارند و همچنان به دنبال افزایش مشارکت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری و استانداری می‌توانند در راستای انتخاب زمین مناسب برای خوابگاه‌های دانشجویان همکاری داشته باشند، عنوان کرد: قطعا بحث موقعیت جغرافیایی خوابگاه اهمیت بسیاری دارد و باید مورد توجه قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه قم با اشاره به افزایش تعداد دانشجویان اتباع در قم، مطرح کرد: باتوجه به تفاوت‌های فرهنگی که میان دانشجویان اتباع و بومی وجود دارد قانون به ما این اجازه را می‌دهد که نیمی از سال تحصیلی را حضوری و نیمی را به صورت غیر حضوری برگزار کنیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما این است که از این قانون استفاده کنیم و کلاس‌های دانشجویان بومی و اتباع را به صورت دوره‌ای غیرحضوری و حضوری برگزار کنیم تا از مشکلات حضور همزمان این دانشجویان جلوگیری کنیم.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/xs5a

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا