فرهنگ و هنر

تجلیل از برگزیدگان جشنواره جشنواره استانی تئاتر درقم

باحضور جمعی ازمسئولان فرهنگی استان قم صورت گرفت:

‌ در اختتامیه بیست و سومین جشنواره استانی تئاتر قم که 10 آذر ماه 1401 با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی استان و اهالی هنرهای نمایشی در سالن اصلی تالار فرهنگ و هنر قم برگزار شد، برگزیدگان جشنواره معرفی و از آنها تجلیل شد.
به گزارش ندای قم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، با نظر هیئت داوران جشنواره متشکل از محمود فرهنگ، فرهاد بشارتی و حسین فدایی‌حسین ، 10 عنوان برتر بیست و سومین جشنواره استانی تئاتر قم به هنرمندان باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم تعلق گرفت. به این ترتیب که؛
در بخش کارگردانی برای رتبه‌ سوم، لوح تقدیر به رضا جعفری، کارگردان نمایش «جویندگان آب» اهدا شد.در بخش بازیگری مرد لوح تقدیر برای رتبه سوم به هومن پیری بازیگر نمایش «خیال روی خطوط موازی» و لوح تقدیر به مهدی کاشی، بازیگر نمایش «خانه ابدیت» تعلق گرفت.در بخش بازیگری زن لوح تقدیر به حانیه کیانی، بازیگر نمایش «خانه ابدیت» اهدا شد.
در بخش پوستر و بروشور تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به فاطمه عبدالله‌زاده، طراح پوستر و بروشور نمایش «خانه ابدیت» اهداء شد.در بخش موسیقی لوح تقدیر به رضا جعفری برای موسیقی نمایش «جویندگان آب» رسید.در بخش گریم لوح تقدیر به میلا قره‌داغی برای طراحی گریم نمایش «جویندگان آب» تعلق گرفت.در بخش طراحی لباس لوح تقدیر برای رتبه‌ دوم به حانیه کیانی برای طراحی لباس نمایش «جویندگان آب» تعلق گرفت.
در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر به حانیه کیانی برای طراحی صحنه نمایش‌های «جویندگان آب» و «خانه ابدیت» تعلق گرفت.همچنین در بخش نمایشنامه‌نویسی از محمدرضا آزاد، نویسنده نمایشنامه «خانه ابدیت» تقدیر ویژه به عمل آمد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/830d

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا