فرهنگ و هنر

برگزاری اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در مسجد مقدس جمکران

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران خبر داد؛

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در عصر روز اربعین در صحن جامع این مکان مقدس خبر داد.
به گزارش ندای قم ، حجت الاسلام مهدی حسین آبادی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی به تشریح برنامه‌های مسجد مقدس جمکران به مناسبت اربعین پرداخت و اظهار کرد: این برنامه‌ها از جمعه شب بلافاصله پس از نماز عشا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع و مداح حاج علی مالکی نژاد آغاز خواهد شد.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران ادامه داد: صبح شنبه مصادف با روز اربعین ساعت ۸ صبح محفل زیارت عاشورا با مداحی حاج عباس محمدی پور برگزار می‌شود. مراسم ظهر اربعین نیز بلافاصله پس از نماز عصر با مداحی حاج حسن اخباری در این مکان مقدس اجرا خواهد شد.
وی از برگزاری اجتماع عزاداران حسینی در عصر روز اربعین خبر داد و ابراز کرد: این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مؤمنی و مداحی سید علی حسینی نژاد در صحن جامع امام مهدی (عج) برگزار خواهد شد. مراسم شام اربعین نیز بلافاصله پس از نماز عشا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد پناهیان و مداحی حاج علی حبیب زاده برگزار خواهد شد.
حسین آبادی با اشاره به اینکه تمام این برنامه‌ها از صفحات مسجد مقدس جمکران در فضای مجازی به نشانی jamkaran_ir به صورت زنده پخش خواهد شد، خاطرنشان کرد: دیگر بخش‌های فرهنگی مسجد مقدس جمکران از جمله مرکز کودکان گل نرگس، مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی، مرکز تکریم زائرین و دارالقرآن نیز در این ایام برنامه‌های ویژه ای را برای زائران این مکان مقدس برگزار خواهند کرد.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/9n7v

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا